Що варто спробувати у Photoshop

Photoshop

Однією з тенденцій сучасного дизайну стали ілюстрації, написи від руки та й загалом речі, які імітують хендмейд. Photoshop дозволяє створювати ці аналогові ефекти у цифровому форматі, що допоможе викликати саме ті емоції, які людина може відчути тримаючи в руках ручну роботу.

1. Колажі

Поєднання старих образів із сучасним стилем досить часто ніни зустрічається в дизайні. Це може бути кілька старих ілюстрацій разом з модерними фото, графікою, геометрією або типографікою. Також можна поєднувати одночасно декілька текстур, гратися з кольором, тоном та різними ефектами.

2. Напівтон

Напівтон є основою фотографічного друку. Цей ефект дозволяє створювати тінь за допомогою чорних точок. Тому моделі напівтонових малюнків дозволяють друкувати всі тони чорно-білої фотографії за допомогою одного проходу чорнила, що економить час та матеріали. Це стосується і кольорового другу, тут використовують колірну модель CMYK, яка складається з 4 напівтонів.

Сьогодні напівтон використовують у дизайні як елемент, яким дуже гарно можна відобразити стиль ретро. І завдяки Photoshop, це можна зробити лише за кілька кліків.

3.Акценти чорнилом

Ілюстрації, виконані чорнилом, можуть додати певної художньої недбалості та легкості. За допомогою сканера та Photoshop можна імпортувати елементи та текстури у свій цифровий інструментарій, і це може буде набагато простіше, ніж десятки спроб на папері.

4. Лінія гравіювання

Гравюра існує вже багато століть і продовжує використовуватися в купюрах, поштових марках та офортах. Ця техніка має класичний вигляд й передає відчуття постійності, бо перевірена часом. Гравіювання добре використовувати для робіт з дрібними деталями та дизайном у стилі ретро. Хоч це і виглядає складно, але легко робиться за кілька керованих кроків Photoshop.

5. Акварель

Акварельні штрихи й текстури допоможуть зробити ваш дизайн бульш чутливим та м’якшим. На жаль у нас не завжди є поряд акварельні фарби, пензлики та папір, тому тут може врятувати Photoshop.

З базовою обробкою ви можете створити дизайн, який виглядатиме так, ніби був розфарбований вручну.

6. Сухе чорнило

На відміну від різкої точності гравіювання, такі штамповані текстури можуть надати вашій роботі більш приземленого, саморобного вигляду. Текстурування може перетворити серйозні елементи на більш щирі, саме тому цей стиль чудово підходить для передачі домашнього затишку.

7. Металік

Якщо ви хочете додати блиск до вашого дизайну, подумайте про використання металевих акцентів.

Незалежно від того, чи шукаєте ви щось жіночне або кричуще, є широкий спектр металіків, які ви зможете застосувати..

Золото передає розкіш, багатство або статус. Рожеве золото може додати модного настрою. Мідь або бронза додасть вашій роботі шикарний, старовинний вигляд. Головне пам’ятати, що таких елементів не варто додавати багато.

Джерело: workerbee, 7 Photoshop techniques to try right now, 99designs

Опубліковано: 19 травня 2019 року

Зреферувала Юлія Довга

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *