Способи просування Вашої книги в соціальних мережах

соціальні мережі

Соціальні мережі — це потужний спосіб ознайомити вашу книгу з цільовою аудиторією. Ви можете знайти тисячі потенційних читачів, просто натискаючи кілька кнопок.

Запам’ятайте головне: Ви не можете скрізь робити все одночасно. Саме тому ми рекомендуємо Вам вибрати дві соціальні мережі, щоб регулярно працювати саме з ними та постити контент саме там.

Наприклад, Ви можете створити канал на YouTube і розміщувати щотижневі відео, що охоплюватимуть широкий спектр цільової аудиторії. Це може бути розповідь про Вашу книгу, історія її написання, цікаві факти, цитати, інтерв’ю з видавцями та упорядниками — все, що завгодно. Головне — це зосередить увагу цільової аудиторії навколо Вашої книги.

Ви також можете рекламувати свою книгу або блог за допомогою оголошень Facebook, які залучають нових читачів до Вашої сторінки. Публікуйте цікаві цитати або фрагменти тексту з вашої майбутньої книги на своїй сторінці — це точно не буде зайвим.

За допомогою Twitter Ви можете розміщувати кілька разів на день короткі цитати або повідомлення до 280 символів. Лаконічні описи, враження, анонси — для цього всього підійде саме Twitter. Це потужна платформа для авторів, які хочуть просувати свій продукт.

Якщо Ви пишете про бізнес, то LinkedIn — найкращий варіант для просування Вашої книги. Ця платформа дозволяє знайти саме тих читачів, які належать до Вашої первинної цільової аудиторії, а також розуміються на царині.

Ми рекомендуємо вибрати дві платформи й зосередити увагу на їхній послідовній взаємодії. Можете почати з однієї, а потім потроху освоїти іншу. Не забувайте про регулярність публікування свого контенту, що дуже важливо. Проте в гонитві за аудиторією, пам’ятайте: головне — не швидкість, а якість.

Джерело: Chandler Bolt. Book Marketing: How to Strategically Market Your Book for More Sales. Selfpublishingschool.com.

Опубліковано: 16 грудня 2018 р.
Зреферувала Олександра Кривко.

Читайте також: Як видавці будуть використовувати штучний інтелект?

Поширте у соціальних мережах:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

2 коментаря до “Способи просування Вашої книги в соціальних мережах

  1. Сповіщення: Гештеги для просування книжок: Instagram, Facebook, Twitter

  2. Сповіщення: Книжкова промоція: які маркетингові прірви потрібно подолати автору

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *