Taboola пропонує видавцям нову функцію підписки

Taboola

Платформа для виявлення ефективності контенту Taboola нещодавно оголосила про важливу новинку у своєму наборі продуктів Newsroom. Найбільші видавці світу використовуватимуть Taboola Newsroom для планування та оптимізації редакційного контенту, збільшення читацької аудиторії та ефективнішої монетизації. Торік рівень зацікавлення платформою підвищився на 70 %.

Історія Taboola

Taboola Newsroom з’явилась 2016 року в рамках платформи Taboola для видавців. Вона надає унікальні відомості, які надходять з набору даних Taboola. Сам набір налічує 1,4 мільярда користувачів, які допомагають створювати привабливий контент і відкривати нові області охоплення, які б стимулювали лояльну читацьку аудиторію. За допомогою цього застосунку команди видавців зможуть проводити альфа- та бета-тестування заголовків і зображень, а також вимірювати продуктивність статей.

«Taboola Newsroom покликана стати інструментом, що дозволить відділам новин зрозуміти, що конкретно місцева аудиторія читає на їхніх цифрових платформах, і як їхні проєкти працюють порівняно з іншими подібними в інтернеті», — повідомив Роб Барретт, президент Hearst Newspapers Digital Media.

«Платформа, як і ми, підтримує штучний інтелект та машинне навчання, надаючи дієві дані відповідним працівникам у редакційних командах Hearst Newspapers. Наприклад, попередження, які ідентифікуються з високою потенційною релевантністю для лояльних читачів так, щоб вони відповідали їхньому робочому процесу. Ці дані, а також поради від нашої професійної команди відділу новин, допомагають отримувати необхідну інформацію людям, які найбільше в цьому зацікавлені».

Taboola
Фото взято з Unsplash

Користь

Згідно з галузевими даними 52 % видавців вважають підписку ключовим пріоритетом для отримання доходу. Програма наразі запускає нову функцію підписки на Newsroom, яка має допомогти видавництвам краще зрозуміти передплатників, налагодити взаємодію з ними, а також здобути безліч нових. Ця нова функція дає змогу видавцям бачити, які саме статті призводять до конверсії, скорочують відтік; за допомогою моделювання на основі машинного навчання зрозуміти, на який вид контенту читачі найбільше схильні підписуватися.

«Для нас причина використання Taboola Newsroom полягає в тому, щоб переконатися, що ми знаємо, чого хочуть від нас наші користувачі, – говорить Пріяраг Верма, цифровий редактор, Індія. – Ми можемо відстежувати, що вони читають і чому. Так ми переконуємось, що можемо забезпечити такий самий рівень зацікавлення наших читачів, як і конкуренти. Ми активно використовуємо показники Taboola Newsroom про те, які статті люди читають, щоб тримати їх на головній сторінці довше».

«Зараз цифрова читацька аудиторія активно розвивається, і це ускладнює роботу нашим колегам. Taboola Newsroom – це чотири роки нашої праці для того, щоб надати редакційним командам дієві дані, щоб вони мали змогу «познайомитися» з своїми передплатниками або кандидатами на підписку», — зазначив Адам Сінгольда, генеральний директор і засновник організації.

Більше цікавого тут.

Зреферувала Тетяна Засадна

Джерело: https://whatsnewinpublishing.com/taboola-offers-new-subscription-feature-for-publishers/

Дата звернення: 25.02.2020

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Taboola пропонує видавцям нову функцію підписки

  1. Сповіщення: Блокчейн у видавничій справі: інновація або руйнування?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *