Десять підказок для дизайну журналу

журналу
  1. Не соромтеся обкладинок — використовуйте сміливі шрифти та фотографії, щоб привернути увагу звичайного читача.
  2. Використовуйте один яскравий колір — це стильний спосіб привернути увагу. Спробуйте кислотно-жовтий або жовтогарячий кольори, вони чудові в екстремальних журналах або в журналах про подорожі. Можна використати холодний блакитний або червоний, він додає сучасності до чорно-білої фотографії.
  1. Зверніть увагу на зміст журналу. Коли читач розгортає журнал, сторінка змісту — одна з перших, яку він бачить. Вона має бути функціональною та допомогти читачеві легко віднаходити розділи та статті. Сторінка змісту є також ідеальним місцем для креативу.
  2. Зробіть свій журнал унікальним за допомогою ілюстрацій — векторний або ручний малюнок завжди вирізняється серед моря фотографій. На більшості журнальних обкладинок використовуються фотографії, тому ілюстрована обкладинка буде унікальною та стильною. Такі обкладинки пасуватимуть журналам про технології, мистецтво та дизайн.
  3. Використовуйте інфографіку — простий, ефективний спосіб «полегшити» текстовий розворот.
  4. Застосовуйте мінімалістичний стиль верстки для створення журналів про моду та стиль життя — простий стиль не відволікає від головної теми. Експериментуйте з асиметричним розташуванням фотографій для того, щоб додати легкий ефект творчого безладу.
  5. Правильно добирайте шрифти — шрифт може додати вашому журналу характер. Щоб ваш журнал був молодіжним і модним, застосовуйте чистий, беззасічковий шрифт.
  6. Зробіть фотографії головними — якісні фотографії повинні займати принаймні дві третини вашого журналу; обов’язково надрукуйте його на папері з глянцевим покриттям, для досягнення максимального ефекту.
  7. Створіть стиль та дотримуйтеся його — послідовно застосовуйте елементи, такі як колір, форми та шрифти, у всьому журналі.
  8. Думайте розворотами, а не сторінками. Пам’ятайте, що читач сприймає журнал не посторінково, а розворотами. Не бійтеся експериментувати та не забувайте, що розворот має бути цілісним.

ДжерелоGrace Fussell. 10 Tips for Designing High-Impact Magazines. Desig.

Опубліковано: 19 грудня 2018 р.
Зреферувала Надія Присяжнюк.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *