Топ 8 англомовних Youtube-каналів для авторів

Youtube-каналів

Youtube  — це не тільки про розваги. Завдяки цій платформі сьогодні можна навчитися чому-завгодно. Майстеркласи психологів, видавці, маркетологів — будь-яке навчання до вашого смаку. Ми дібрали вісім корисних Youtube-каналів для письменників, які допоможуть і удосконалити робочий процес, і знайти нові ідеї, і налаштувати свої емоції на потрібну хвилю:

the creative penn

Джоанна Пенн – подкастерка, міжнародна спікерка, креативна підприємиця, авторка бестселерів New York Times та USA Today. На своїх помилках вона покаже, як зекономити час та гроші, налагодити правильну комунікації з людьми галузі та зробити письменництво частиною свого життя.

chris fox

Кріс Фокс пише з 6 років. У 18 він вперше показав свої роботи іншим людям і лише у 24 почув схвальні відгуки. На сьогодні автор видав понад 20 романів. Кріс пише серії книжок для письменників з висновками з власного досвіду. Його youtube-канал – порція мотивації від автора, який спроможний написати бестселер за 21 день.

derek murphy

Дерек почав власний блог, адже хоче допомогти авторам-початківцям зробити свою справу прибутковою. Він має ґрнутовні знання у видавничій сфері та образотворчому мистецтві, є спеціалістом у е-маркетингу та онлайнових продажах.

Dave Chesson (Kindlepreneur)

Дейв – спеціаліст з маркетингу стосовно електронних книг Kindle. Він дає поради, як зробити життя книжки корисним і організованим. Ви дізнаєте, з чого краще почати написання вашої історії, як зібрати її потім в одне ціле та відправити у світ. І ще багато-багато цікавого.

Mark Dawson (Self-Publishing Formula)

Марк – самовидавець, чиї книжки завантажили 2 млн рази з різних платформ. Тепер він ділиться своїми помилками, перешкодами, нюансами та проблеми, які довелося пройти на шляху до успіху. Усі аспекти самвидавничої сфери з перших уст професіоналів ви дізнаєтеся на Youtube-каналі Марка.

Tom Corson-Knowles

Том не лише автор, а й професійний інтерв’юер. На його каналі ви побачите захопливі інтерв’ю з людьми видавничої царини.

Vivien Reis

Вів’єн дає поради авторам художньої літератури. Вона підказує, як обрати нішу, тему видання, організувати правильне просування та успішний продаж.

The Bookish Pixie

Гейб розповідає непередбачувані інсайти зі своєї творчості.

Сподіваємося, ці вісім Youtube-каналів стануть вам у нагоді як авторам, та ще й допоможуть вдосконалити свою англійську мову!

Упорядник: Марина Безсмертна

Читайте також: Цензура ще актуальна — спитайте супермаркети

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *