Памела Пол трансформує дитячі обкладини книжок

Pamela Paul — The Wheeler Centre

У кінці лютого Памела Пол анонсувала новинку — тижневий онлайн огляд ілюстрованої книги. Пол зробила редизайн книги такий, щоб діти без проблем могли зрозуміти за картинками весь сюжет тексту і їм не потрібна була допомога батьків. Тобто зображеннями був детально переказаний текст, що ідеально підходило навіть для найменших читачів. Такий формат допомагав концентрувати увагу дитини надовше. 

“Є багато способів, щоб розповісти історію. Я намагаюся зробити для цього все”, — каже редактор дитячої книги Нью-Йорк Таймс Памела Пол. На сьогодення більшість дитячих книжок створені для того, щоб перш за все саме батьки звернули увагу на них, адже вони будуть їх купляти. Памела хоче донести нам, що книжки перш за все дитячі, розраховані на дітей, тому там і має бути більше зображень, ніж тексту.

Памела Пол – американська письменниця, яка в даний час є редактором The New York Times Book Review. Вона також є редактором усього висвітлення книг для The New York Times. Вона приєдналася до Times у 2011 році та працювала редактором дитячих книг та редактором функцій для Рецензування книг до акцій 2013 та 2016 років. Вона вже відома на весь світ своїми статтями про те, як привчити дитину до читання і чому батькам треба легше ставитися до виховання. 

А ще пропонуємо почитати про дитячі книжки під час епідемії короновірусу. 

Джерелоpublishingperspectives.com
Дата звернення: 24.09.2011
Переклала та зреферувала: Видра

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *