Гарнітура Oli Grotesk — новий тренд типографії

Індійський графічний дизайнер Шива Наллаперумал розробив універсальне сімейство неогротескних шрифтів. гарнітура

Oil Grotesk розроблений як тепла, деталізована, з типово нейтральним неогротескним гарнітерами, до яких належать знайомі нам Arial, Helvetica та Univers. Наллаперумал розповів про шрифт на Hyderabad Design Week, який відбувся на початку жовтня.

На відміну від звичних сімейств шрифтів, Наллаперумал задумав Oli Grotesk не тільки виразним та самобутнім, а і функціональним та легким для читання.

“Хоча неогротескний жанр схильний до холодних, нейтральних шрифтів, чарівні деталі Oli відрізняються беззастережною особистістю як у великих, так і малих розмірах, вводячи в текст сильний візуальний характер”, – сказав її творець.

Запропонувавши шрифт у різних сценаріях та з великим діапазоном ваг, що і латинські шрифти, дизайнери хотіли забезпечити користувачам Індії такі ж творчі можливості, які і ті, хто використовує більш поширені сімейства шрифтів.

“З Oli я намагався знайти шляхи, які ми могли б розробити для країни, не зашкодивши її мовам”, – сказав він, припустивши також, що люди в Індії поступово дізнаються про цінність придбання шрифтів та підвищену гнучкість дизайну.

Набір шрифтів доступний у восьми стилях, кожна з супутнім курсивом. Незабаром буде опублікована версія Devanagari, а за нею й інші сценарії Light та Indic.

Більше про шрифти: Times New Roman стає головним трендом у Твітері

Джерела:
• https://www.dezeen.com/ ;
• https://www.typotheque.com/ ; • http://www.shiva-n.com/ .

Дата відвідання сайту: 3.12.2019

Зреферувала Аріана Амірханян, відредагувала Елен Манукян.

гарнітура

гарнітура гарнітура

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *