Цифровий івент Болонії: 60 000 відвідувачів в Інтернеті

Дитячий книжковий ярмарок Болонії привернув вдвічі більше відвідувачів в Інтернеті, ніж звичайні відвідування виставки в реальному житті на півночі Італії.

Перехід від реального життя до цифрового

 Випробовуючи онлайнову систему , світова видавнича індустрія виявляє, що цифрова динаміка може бути привабливішою для книжкового бізнесу, ніж вважали любителі друку. Під час всесвітньої пандемії летального вірусу , онлайн- промоушен  може продавати свій інвентар та пропонувати книжкові події через кордони та часові пояси.  Коли 57-е видання Болонського дитячого книжкового ярмарку вийшло в ефір – довелося скасувати  звичайну виставку та перейти на новий спосіб подачі інформації.


Болонія: Результати та вхідні дані

Інтернет-торговий центр Болонії оголошує, що понад 500 видавців зареєструвались на його платформі, завантаживши близько 20 000 назв. Звичайно, немає жодного слова про фактичні транзакції чи навіть увагу на списки, але це, принаймні, багато вмісту, доступного для показу.

Зважаючи на те, що Болонія зазвичай залучає 30 000 або більше міжнародно активних професіоналів для своєї виставки у регіоні Емілія-Романія на півночі Італії, його звіт про 60000 тис. користувачів був тріумфальний. Компанія повідомляє, що 75 відсотківцих користувачів були не італійськими, що вказує на відмінний баланс інтересу в країні до міжнародної роботи, на якій спеціалізується виставка.

Інші видавничі події «Go Cyber»

Міжнародний конкурс «Діти-глядачі» є частиною чотирирічного проекту, орієнтованого виконавське мистецтво.

Тут  можна отримати уроки  програмування та багато іншого. Також можуть зацікавити наступні події у міжнародному масштабі:

  • Переклад: Можливо, варто уявити  на міжнародному шоу дослідження аудіоканалу , які могли б мали значно більшу аудиторію, якби вони були більш мовними.
  • Візуальний дизайн: Болонья це завжди креативні ілюстрації, однак часто щось  перешкоджає  ефективності.
  • Навігація: розробникам та дизайнерам потрібно допомогти зрозуміти, наскільки професійним користувачам важливо мати можливість швидко, зрозуміло та доступно  користуватись платформами.
 Джерело: publishers perspectives
 Дата звернення: 3.06.2020
 Зреферувала: Редька Анастасія
 

 

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *