Усесвітній день книги та авторського права співпрацює з McDonald’s

https://unsplash.com/photos/5SO_izHCLdM

Усесвітній день книги та авторського права і McDonald’s стали партнерами. Монета в 1 фунт Усесвітнього дня книги та авторського права з’явилася на коробках Happy Meal у Великобританії та Ірландії.

Починаючи з 2013 року у рамках проєкту «Happy Readers» McDonald’s розповсюдив близько 90 млн безкоштовних книг. У корпорації кажуть, що таке співробітництво є частиною їх зобов’язання підтримувати сімейне читання. Натомість Усесвітній день книги та авторського права вже 21 рік займається благодійністю. 

Кейсі Чаддертон, виконавчий директор Всесвітнього дня книги та авторського права, розповіла: «Ми з радістю повідомляємо, що Всесвітній день книги та авторського права співпрацює з McDonald’s, щоб заохотити ще більше родин ділитися своїми історіями. McDonald’s постійно покладається на сімейне читання та спілкується з мільйонами родин із Великобританії та Ірландії. Наше партнерство допоможе Всесвітньому дню книги та авторського права заохотити дітей полюбити книжки та читати заради задоволення».

З 5 лютого й до 17 березня монета в 1 фунт Усесвітнього дня книги та авторського права з’явилася на кожному Happy Meal у McDonald’s Великобританії та Ірландії. Діти мали змогу обміняти їх на одну з безкоштовних книжок. Або отримати 1 фунт стерлінгів на книжку чи аудіокнигу вартістю 2,99 фунтів чи більше в місцевій книгарні, яка бере участь в акції.

Гарет Гелм, старший віце-президент і головний директор із маркетингу у McDonald’s, додав: «Ми неймовірно пишаємось нашим проєктом «Happy Readers», завдяки якому з 2013 року сім’ї Великобританії та Ірландії отримали вже понад 90 млн книжок. Наше партнерство з Всесвітнім днем ​​книги та авторського права – ще одна можливість для родин разом насолоджуватися читанням. Ми сподіваємось, що розповсюдження монет Усесвітнього дня книги та авторського права на наших скриньках Happy Meal спонукає ще більше сімей поділитися своєю історією та відсвяткувати магію читання разом».

Джерело: https://www.thebookseller.com/news/world-book-day-partners-mcdonalds-1181401

Дата: 03.05.2020

Переклала та зреферувала: Валентина Лялько

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Усесвітній день книги та авторського права співпрацює з McDonald’s

  1. Сповіщення: Literary Hub запускає новий сайт оглядів книг від професійних критиків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *