Всесвіт захопливих та цікавих коміксів Гайме Ернандеса

Всесвіт захопливих та цікавих коміксів Гайме Ернандеса

Який всесвіт коміксів найкращий? Для більшості — це супергеройські світи Marvel і DC, а для деяких читачів — вигадане передмістя Лос-Анджелеса, відоме як Гопперс, з “Любові та ракетах” — цікавих та захопливих історій Гайме Ернандеса та його брата Гілберта, які створюють їх протягом майже 40 років.

У 2019 Гайме Ернандес випустив дві книги. Квітневий випуск «Is This How You See Me» («Так ти мене бачиш?») вражає розповіддю про життя Меггі Часкарілло і Хоуп Гласс, колишніх коханок і героїнь «Любові і ракет». У цьому випуску Меггі і Гоуп вирушають у ностальгічну подорож до концерт-возз’єднання панк-груп, які вони слухали у дитинстві. Для Меггі це гарна можливість відновити їхні стосунки, але для Гоуп це означає повернення до поганих вчинків минулого. Ми бачимо, що з усіх головних героїв саме вона найбільше змінилася і виросла.

 «Тонто», опублікувана в липні, повертає читачів до підліткових захоплень з перших випусків “Любові і ракет”. Нова розповідь майже не пов’язана з найпопулярнішими історіями письменника. Тонто, дівчинка-підліток, захоплюється своїми хобі, ворогами та іншими проблемами. Вона абсолютно вражена, коли її життя перетворюється на мелодраму вбивств, пошуку братів, сестер та ревнощів.

Хоча “Тонто” починається з безтурботності, вбивства і сімейних таємниць, по словам Гайме Ернандеса починатися повино було з іншого. Автор каже, що йому було цікаво подивитися, як наївна Тонто впорається з найбільш жорстоким світом її сестри Вівіан, оскільки “вона й гадки не має як діє цей світ”.

Майбутні історії продовжуватимуть заповнювати лакуни в історіях Гайма Ернандеса, але, як і завжди, це буде несподівано. Персонажі будуть продовжувати говорити авторові,у якому напрямі творити. «Я хочу, щоб мені пояснили незрозумілі речі, — каже він. —В житті Меггі все ще багато прогалин, тому я й надалі буду розповідати їх».

Розважайте малят цікавими книжками, а як надихнути підлітків, читайте у нашому матеріалі

Джерело: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/authors/profiles/article/80169-the-comics-universe-of-jaime-hernandez.html

Зреферувала Маргарита Іванченко

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *