ВидРа мандрує: Туреччина

Туреччина

Турецька асоціація видавців — активна асоціація працівників видавничого сектору та дистриб’юторів, заснована в Стамбулі 1985 року. В асоціації понад 370 членів з президентом Кенаном Кокатюрком. Союз видавців є єдиним представником турецького видавництва в Міжнародній асоціації видавців (IPA) з 2003 року.

ТPU — єдиний партнер TUYAP Inc, який організовує книжкові ярмарки в Туреччині. Щороку TUYAP Inc разом з TPU організовують Міжнародний Стамбульський книжковий ярмарок, який триває 9 днів та приймає професіоналів видавничого сектору з 35 країн світу. Книжкові ярмарки відбувається в Адарі, Бурсі, Ізмірі та Самсуні.

TPU активно сприяє участі Туреччини в міжнародних книжкових ярмарках. З 2007 року є членом Міжнародного комітету книжкових ярмарків. Головне завдання комітету полягає в представництві Туреччини на книжкових ярмарках і просування турецької літератури за кордоном.

З 1995 року ТPU працює над сприянням свободі видання в Туреччині, саме тому щороку ТPU дає  премію  «Свобода думки і вираження поглядів», а також випускає щорічний звіт «Свобода видання в Туреччині».

Джерело: Turkyaybir

Опубліковано: 18 березня 2019 р.

Зреферувала Тетяна Гольц

Читайте також: ВидРа мандрує: Чехія

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *