Туреччина. ВидРа мандрує.

Туреччина

Туреччина та її асоціація видавців — одна з найактивніших асоціацій працівників видавничого сектору та дистриб’юторів, що вона заснована в Стамбулі 1985 року. В асоціації понад 370 членів з президентом Кенаном Кокатюрком. Союз видавців є єдиним представником турецького видавництва в Міжнародній асоціації видавців (IPA) з 2003 року.

Туреччина

ТPU — це єдиний партнер TUYAP Inc, що він організовує книжкові ярмарки в Туреччині. Щороку TUYAP Inc разом з TPU проводять Міжнародний Стамбульський книжковий ярмарок, що він триває 9 днів та приймає кращих професіоналів видавничого сектору з 35 країн світу. Книжковий фестиваль відбувається в Адарі, Бурсі, Ізмірі та Самсуні.

Туреччина зі своєю асоціацією видавців активно сприяє участі країни в міжнародних книжкових ярмарках. Популяризує авторські права, сприяє активній боротьбі з книжковим піратством, підвищує обізнаність людей своєї країни та іноземців про професійні права та створює рішення професійних проблем видавців. З 2007 року є членом Міжнародного комітету книжкових ярмарків. Головне завдання комітету полягає в представництві країни на книжкових ярмарках і просування турецької літератури за кордоном.

З 1995 року ТPU працює над сприянням свободі видання в Туреччині, саме тому щороку TPU дає. премію «Свобода думки і вираження поглядів», а також випускає щорічний звіт «Свобода видання в Туреччині».

Джерело: Turkyaybir

Опубліковано: 18 березня 2019 р.

Зреферувала Тетяна Гольц

Читайте також: ВидРа мандрує: Чехія

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Туреччина. ВидРа мандрує.

  1. Сповіщення: ВидРа мандрує: Білорусь | Асоціації, фкстивалі, ярмарки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *