ВидРа мандрує: Велика Британія

Велика Британія

Чим може похвалитися Велика Британія та її видавнича галузь?

Асоціація видавців Великої Британії (The Publishers Association)

До Асоціації входять видавці книжок, журналів, аудіо- та цифрових видань у Великій Британії. Членами є такі глобальні компанії як Elsevier, Wiley, Pearson, Penguin Random House, Hachette. Мета Асоціації — підтримувати видавців, сприяти їхньому процвітанню. Асоціацією керує Рада — 12 постійних членів. Долучитися до Асоціації можуть усі доброчесні видавці.

Асоціація книгорозповсюджувачів (Book Sellers Association)

Асоціація книгорозповсюджувачів є членською організацією для всіх книжкових крамниць у Великій Британії та Ірландії. Асоціація існує для підтримки, консультування і роботи зі своїми членами щодо створення високоякісних продуктів для книготорговців, тому членство в ній дає багато переваг. Асоціація приймає заявки від книгорозповсюджувачів у Великій Британії та Ірландії, які продають книги комерційно (роздрібна торгівля, інтернет, бібліотека, шкільні контракти, замовлення поштою, гуртові або будь-які інші засоби). Іноземні продавці не мають права подавати заявки на повне членство, але можуть бути асоційованими.

Асоціація професійних видавців (Professional Publishers Association)

До складу Асоціації входять сучасні медійні компанії. Члени Асоціації створюють професійний, впливовий контент, який резонує з цільовою аудиторією і стимулює реальні дії. Асоціація на шляху до нової епохи у видавничій галузі. У складі Асоціації майже 300 видавничих компаній, які спільно публікують понад 2 500 журналів. Гасло Асоціації: «Ми за професійних видавців». Члени Асоціації заснували щорічну премію PPA, цього року її вручатимуть вже 39-й раз.

Джерела: The Publishers Association, Booksellers Association, PPA Awards

Опубліковано: 09 березня 2019 р.

Зреферувала Владислава Кобко

Читайте також: ВидРА мандрує: Велика Британія

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “ВидРа мандрує: Велика Британія

  1. Сповіщення: ВидРА мандрує: США

  2. Сповіщення: ВидРа мандрує: Греція | Асоціації, ярмарки, видавництва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *