Визначено переможця премії «Перо Фредра» (Pióro Fredry)

Написати дитячу книжку

2018 року премію «Перо Фредра» отримало видавництво «Karakter» з книжкою «За крок від них. Переклади американських поетів» Петра Сомера. Переможця оголосили  під час інавгурації 27-х Вроцлавських Торгів Книжок. Гостями премії були письменники з Угорщини.

До участі в конкурсі «Перо Фредра» подало 145 видань із 53 різних видавництв. Журі відібрало до фіналу п’ять книжок: «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері, виданого «Znak Emotikon», антологія «За крок від них. Переклади американських поетів» Петра Сомера (видавництва «Karakter»), книга есеїв «Зовсім поряд» Войцеха Новіцького («Wydawnictwo Czarne»), видання Матея Биліняка і Єви Стясни (видавництво «Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie i Dwie Siostry»).

Голова журі професор Матей Ченскі зазначив: «Більшість книжок демонструє високий рівень видавництв. Такий рівень свідчить не лише про модифікації у підході до творення книжок із боку видавців, але й про значний розвиток читача, який уже точно знає, що шукати. Сьогодні бестселером не стане книжка, яка є сірою, нецікавою власне для самих видавців».

Джерело: Wydawnictwo Karakter z Piórem Fredry 2018. Instytut Książki.

Опубліковано: 16 грудня 2018 р.
Зреферувала Марина Лавріненко.

Читайте також: Ярмарок дитячих книжок у Болоньї: відомі імена переможців премії Рагазі (Ragazzi Awards)

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *