Worldwide Buddies: як заохочувати дітей до читання книжок?

Worldwide Buddies

Worldwide Buddies — це серія книжок із малюнками, персонажами різних країн світу, покликаних ознайомити дітей із різноманітними культурами, реаліями та способами мислення на ранніх стадіях. Кожна історія має свою «сюжетну коробку» з додатковими іграшками та іграми, які надають життєвості кожній книзі.
«Сюжетні коробки» від Worldwide Buddies заохочують дітей до книжок, до тактильного втручання в історію — те, що ви не можете зробити, скажімо, з телевізором.

Worldwide Buddies

Насправді, діти любили й люблять читати книжки! Проблема в тому, що сам процес читання став для них нудним, набридають нав’язані вчителями твори зі шкільної програми. Створюють перешкоду невдалі спроби зосередитись, адже сучасним дітям для цього потрібно докладати забагато зусиль. Впоратись з цією ситуацією допоможуть книжки поштою, які можна замовити заздалегідь. Дитина буде чекати дня надходження бажаного подарунку, це підігріє її інтерес, а, коли нарешті отримає його, не зможе втриматись від того, аби не прочитати. Саме таке «чарівне» дійство буде цікавою розвагою для сучасної дитини.

Деякі видавці та компанії пропонують такі історії: книжки в поєднанні з іграшками, іграми, наліпками та іншими додатками, які пов’язують кожний сюжет. Додаткові несподіванки — приємна асоціація з книжкою в дитини, яка почне очікувати інші цікавинки.

Джерело: Melody Schreiber. How story boxes can bring the world to your doorstep. Вookriot.

Опубліковано: 8 лютого 2019 р.

Зреферувала Анастасія Федоровська

Читайте також: Що батьки та діти хочуть бачити в дитячих книжках?

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *