Як підготуватись до самвидаву: дизайн обкладинки

Очевидно, що саме обкладинка змушує читача вперше звернути увагу на книгу. Дослідить дизайн обкладинки конкурентів. Що приваблює увагу, а що відштовхує?

Враховуйте, що те, що здається класним у великому форматі, може втратити якість і привабливість у мініатюрі. Роробляючи дизайн обкладинки, Будьте обережні з деталізованим фоном і делікатними кольорами.

Ніколи не забувайте, що ваша обкладинка має точно відображати зміст. Навіть якщо вам дуже хочеться бути оригінальним і відрізнятися від своїх конкурентів, не дозволяйте, щоб обкладинка справила на читача неправильне враження.

Обирайте шрифт, який добре читатиметься на мініатюрі та не буде зливатися зі складним фоном.

Навіть якщо ви не плануєте писати продовження, подумайте про додавання якоїсь характерної лише для вас риси. Створіть бренд, щоб читач міг одразу пізнати наступні ваші роботи, лише побачивши дизайн обкладинки.

Якщо ви маєте кошти на професійного графічного дизайнера, краще звернутися до нього. Навіть якщо ви чи ваші друзі мають навички роботи у фотошопі чи ілюстраторі, вам буде важко тверезо оцінювати таку роботу. З дизайнером ж ви маєте працювати у партнерстві, разом розробляючи обкладинку.

І ніколи, ні в якому разі не беріть банальне стокове зображення, прикріпивши на нього назву своєї книги.

Не забувайте по корінець і задню сторону обкладинки! Вони мають бути витримані в одному стилі із передньою і також відредаговані редактором. Тут має міститися назва, ваше ім’я, анотація, та, можливо, біографія автора.

Джерело: How to prepare for self-publishing — cover design. DigitalBookWorld.
Опубліковано: 12 квітня 2018 р.
Зреферувала Маргарита Козлова.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *