Заборонені дитячі книги

Існує багато речей, які діти хочуть, щоб їм заборонили. Наприклад, брокколі. Або час сну в обідню годину. Але заборонені книги діти не вносять у цей список, особливо, які читає мама наніч. Ми витягнули найнеочікуваніші колись заборонені книги з полиці. Ви не розчаруєтесь… і діти також!

“Міст у Терабітію”, Кетрін Патерсон

Заборонені книги

Книга-лауреат премії «Ньюбері». Історія про дружбу та втрату. Трагічна смерть друга у повісті  призвела до того, що в школі району Нью-Брайтон в штаті Пенсильванія, її прибрали літератури п’ятого класу. Вчителі  були стурбовані неповагою, нецензурною лайкою та плутаниною, яка може виникнути, коли діти читали про Терабітію, світ фантазії, про який мріяли друзі Джессі та Леслі.

Заборонені “Гензель і Гретель”, Брати Грімм

Заборонені книги

Напрочуд темні казки, які публікували Брати Грімм, були оскаржені багато разів. Але ми сподіваємось, що специфіка цієї особливо жахливої класики здивує вас. Заборонена  через образи канібалізму? А може тому, що це сприяло нездоровим звичкам харчування або карієсу? Ні. У 1992 році дві відьми оскаржили цю книгу, стверджуючи, що Брати змалювали відьом у поганих образахі.

“Павутиння Шарлотти”, Е. Б. Вайт 

Заборонені книги


Якщо ви ще не читали цю історію про скромного і доброго хряка Вільбура, тоді ви все ще любите котлетки (жарт). Хоча група стурбованих батьків не погодилася у 2006 році. Вони намагалися заборонити цю книгу в дитячих садочках, оскільки вони вважали, що розмовляючі тварини в книзі не поважають Бога.Джерело. Читайте також про ТОП-5 найзагадковіших книг світу.

Зреферувала: Дар’я Кісєєва, відредагувала та оформила Елен Манукян.

Дата звернення: 5.11.2019

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Заборонені дитячі книги

  1. Сповіщення: Книги, що входять до ТОП-5 найбільш загадкових у світі

  2. Сповіщення: «Джакаранда» опублікує 20 темношкірих британських письменників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *