Заробити на самвидаві: історія карколомної ідеї Адама Крофта

«Чи вбили б ви свою дружину заради врятування дочки?» — цей гачок дозволив авторові Адаму Крофту написати роман в себе в спальні та заробити на погашення іпотеки.

Крофт жив у Флітвіку та керував інтернет-маркетинговою компанією, коли написав свій перший роман “Занадто близько для комфорту” 2011 року. Він сумнівався в успіхові видання, тому і не звернувся у видавництво. Адам натрапив на програму самвидаву Kindle Direct Publishing, яка пропонувала 70% роялті залежно від ціни. «Я просто хотів, щоб хтось взяв і прочитав ту кляту книгу», — каже автор.

Спочатку продажі були не вдалими, і Крофт вирішив приділяти увесь час написанню книг. З того моменту Адам випустив ще вісім історій, сім з яких є серією «Knight and Culverhouse». Amazon не оприлюднює статистику продажів, але самовидавець стверджує, що він продав 350 000 копій за п’ять років. Крайній трилер “Her Last Tomorrow” потрапив до рук читачів у вигляді 150 000 копій за п’ять місяців. Це дало можливість автору заробити 20 000 фунтів за 2015 рік. За продажами Адам перегнав навіть самого Стівена Кінга. У рейтингу найпопулярніших книжок (29 місце) прямо перед виданням Крофта стоїть «Гра престолів».

Як стати успішним автором та не пожертвувати якістю тексту, читайте у добірці:

Джерело: From paying the bills, to £2,000 a day: making a killing from self-publishing. The Guardian.
Опубліковано: 2 червня 2016 р.
Зреферувала Катерина Скобєлєва.

Поширте у соціальних мережах:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *