Самопублікація зростає: збільшилася кількість придбань ISBN

Новий звіт Bowker “Самопублікація у США 2011-2016 рр. Друк проти е-книг” доводить повну життєздатність самвидаву: темпи придбань ISBN у цій сфері збільшилися більш ніж на 218% з 2011 року. І читачі, і автори не втрачають зацікавленості до цієї сфери.

Книги - самопублікація

«Ми вважаємо, що ці показники свідчать про стабілізування та дозрівання індустрії самопублікації», — каже директор служби ідентифікації в Bowker Біт Барблан. Він зазначає, що відстеження тенденцій та порівняння даних протягом кількох років формує повне уявлення про галузь. Це дозволяє швидко реагувати на сучасні потреби авторів та пропонувати їм ефективні інструменти для видання книг.

Аби нікого не вводити в оману щодо стану самвидаву, варто зазначити, що ця інформація відноситься до авторів, які придбали власні номери ISBN. Вони могли зробити це самостійно, або ж у рамках проекту, завершеного за допомогою постачальника видавничих послуг. Використання безкоштовного номера, присвоєного Амазоном, не враховували при отриманні результатів про розвиток самвидаву.

Інші ключові висновки у звіті Bowker показують, що самопублікація друкованих видань усе ще знаходиться на підйомі, тоді як кількість опублікованих електронних книжок зменшується.

Що приховує самвидав та як його підкорити? Ось кілька матеріалів, які дадуть відповіді на ваші запитання:

Джерело: New Bowker Study Finds Increasing Growth in SelfPub ISBNs. Goodereader.
Дата звернення: 12.10.2017
Переклала та зреферувала Анастасія Ковалевич.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *