Жіноче лідерство у видавничій справі

жіноче лідерство

Нова цифрова платформа «FLIP» (Female Leadership in Publishing — жіноче лідерство у видавничій справі) започаткувало троє коліжанок для представлення «блискучих, натхненних, сміливих та творчих» жінок, які працюють у видавничій індустрії.  Уже протягом перших годин запуску платформа зібрала сотні відгуків.

Співзасновницями є Софі Крістофер, Елла Горн та Гелена Ґонда, які працюють на рекламних, маркетингових та редакційних посадах у Penguin Random House. «FLIP» – це серія «відвертих» інтерв’ю з жінками, які «просунули творчість» за межі свого соціального кола і стали лідерками у своїх царинах.

Жіноче лідерство у видавничій справі

Софі Крістофер, Елла Горн, Гелена Ґонда

Протягом перших восьми годин запуску «FLIP» зібрала понад 850 послідовників у Twitter і була переповнена пропозиціями та відгуками. Зворотній зв’язок перевищив очікування засновниць. За словами Софі Крістофер, первісна мета платформи полягала в тому, щоб побудувати скромну абонентську базу з 200-ми послідовниками до кінця двох тижнів. Їм вдалося потроїти цю мету.

Читайте також; “Жіночий список” Франкфурдського ярмарку

«Ми були приємно здивовані. — сказала Крістофер. — Ми думали, як би було чудово, якщо б такий ресурс був, і дійсно приємно дізнатися, що ми не єдині, хто цього хотів».

Першою запрошеною гостею «FLIP» стала Сенді Махал, нині директорка в бібліотеці ЮНЕСКО міста Ноттінгема  . Вона сказала, що «FLIP» є «важливою» ініціативою, яка «підтримає і надихне молодих жінок».

Джерело: Katherine Cowdrey. Trade gets behind new Female Leadership in Publishing newsletter. The Bookseller.

Дата звернення: 14. 01. 2019.

Переклала та зреферувала: Зоряна Дацько.

жіноче лідерство

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *