Вигідне партнерство для Dark Horse

Dark Horse Entertainment, — одне з найбільших видавництв в США, яке спеціалізується на коміксах та манзі — оголосило про партнерство з китайською компанією Vanguard Visionary Associates. Її очолює Стенлі Ченг, колишній виконавчий директор Walt Disney у Великому Китаї.

Інвестиції від Vanguard Visionary Associates дозволять Dark Horse повністю фінансувати розробку фільмів та телевізійних шоу на основі власних коміксів та створювати нові ідеї, а також продавати свої комікси на міжнародному рівні, зокрема в Китаї.

«Ці інвестиції дозволять збільшити наше охоплення аудиторії фанатів у всьому світі. Це також відкриє нові можливості для наших співробітників, а також талановитих творців контенту, з якими ми працюємо», — розповідає засновник і генеральний директор Dark Horse Марк Річардсон.

Стенлі Ченг вважає, що, поєднавши їх зусилля, вони зможуть покращити стан Dark Horse на міжнародному рівні для того, щоб ця компанію стала лідером у кінематографічному бізнесі, а також зробити її видавничі пропозиції доступними для нових шанувальників у всьому світі.

Джерело: Calvin Reid. Chinese Investment Firm Takes Stake in Dark Horse. Publishers Weekly.

Опубліковано: 18 грудня 2018 р.
Зреферувала Вікторія Артеменко.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *