3 книги для підлітків, які не полюбляють самі підлітки

Чи часто Ви помічали, що деякі люди можуть окинути зневажливим поглядом тих, хто читає підліткову літературу? Погодьтесь, таке буває.  Але насправді це читати цікаво і корисно! Книги є відображенням навколишнього світу, а будь-які нові, нетипові для Вас історії росширюють світогляд. Якщо хтось із ваших знайомих і досі скептично ставиться до підліткової літератури – ось кілька книг для підлітків, які зможуть змінити його думку:

38383100 – group of multi-ethnic young people having fun together outdoors

Джейсон Рейнольдс – “Довгий шлях донизу”

Вілл і Шон були братами, доки старшого з них не вбили. Але Вілл впевнений, що знає, хто зробив той фатальний постріл. Озброївшись старим пістолетом брата та вмотивоаний горем, гнівом і почуттям обов’язку, він впевнений, що вчинить правильно, якщо буде діяти за принципом «око на око, життя за життя». Та чи насправді це так?  

Баррі Ліг – “Постріл”

Головний герой цієї книжки – Себастьян Коді. Хлопець, який ще до того, як пішов до дитячого садочку, застрілив свою молодшу сестричку з пістолету. Випадково, звичайно. Зараз Себастьяну 14, але він все ще живе з постійним болем та почуттям провини за те, що скоїв тоді, коли ще зовсім не розумів, що робить і до чого це може привести. Пістолет забрав життя його сестри та спаплюжив його існування. А ще – пістолет допоможе йому виправити свої помилки та повернути все назад.

Кеті Паркс – “Човен життя”

Життя Денвер пішло шкереберть ще до того, як вона вирішила зіпсувати вечірку свого колишнього кращого друга і зникнути в цунамі. Батько її залишив, вся школа підлітків відвернулась від неї, а її єдиним другом залишився канал «Діскавері».  Але тепер природна стихія змусила її опинитись у одному рятувальному човні з людьми, які її, здавалося б , ненавидять. Тож вона повинна використати всі свої знання, отримані від Channel Discovery, щоб вижити, воюючи з численними речами, які можуть вбити її: сонячними ударами, зневодненням, голодуванням, а також королевою школи Абігейл. Книжка про розбиті сімї , розбиту дружбу і відповідь на питання, чи можна  склеїти назад людські стосунки.

Розважайте малят цікавими книжками, а як надихнути підлітків, читайте у нашому матеріалі

Джерело: Jess Carbert. 6 YA novels for people who don’t like

Опубліковано: 27 жовтня 2018 р.

Зреферувала Тетяна Нагайко.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “3 книги для підлітків, які не полюбляють самі підлітки

  1. Сповіщення: Прочитай це, якщо наважишся: 3 кращі романи-жахи для підлітків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *