3 книги у жанрі young adult для людей, які не люблять young adult

Чи часто Ви помічали, що деякі люди можуть окинути зневажливим поглядом тих, хто читає янг-едалт літературу? Погодьтесь, таке буває.  Але насправді – читати янг-едалт цікаво і корисно. Книги є відображенням навколишнього світу, а будь-які нові, нетипові для Вас історії роширюють світогляд. Якщо хтось із ваших знайомих і досі скептично ставиться до янг-едалту – ось кілька книг, які зможуть змінити його думку:

38383100 – group of multi-ethnic young people having fun together outdoors

1.Джейсон Рейнольдс – Довгий шлях донизу

Вілл і Шон були братами, доки старшого з них не вбили. Але Вілл впевнений, що знає, хто зробив той фатальний постріл. Озброївшись старим пістолетом Шона та вмотивоаний горем, гнівом і почуттям обов’язку, він впевнений, що вчинить правильно, якщо буде діяти за принципом «око на око, життя за життя». Та чи насправді це так?  

2. Баррі Ліг – Постріл

Головний герой цієї книжки – Себастьян Коді. Хлопець, який ще до того, як пішов до дитячого садочку, застрілив свою молодшу сестричку з пістолету. Випадково, звичайно. Зараз Себастьяну 14, але він все ще живе з постійним болем та почуттям провини за те, що скоїв тоді, коли ще зовсім не розумів, що робить і до чого це може привести. Пістолет забрав життя його сестри та спаплюжив його існування. А ще – пістолет допоможе йому виправити свої помилки та повернути все назад.

3. Кеті Паркс – Човен життя

Життя Денвер пішло шкереберть ще до того, як вона вирішила зіпсувати вечірку свого колишнього кращого друга і зникнути в цунамі. Батько її залишив, вся школа відвернулась від неї, а її єдиним другом залишився канал «Діскавері».  Але тепер природна стихія змусила її опинитись у одному рятувальному човні з людьми, які її, здавалося б , ненавидять. Тож вона повинна використати всі свої знання, отримані від Channel Discovery, щоб вижити, воюючи з численними речами, які можуть вбити її: сонячними ударами, зневодненням, голодуванням, а також королевою школи Абігейл. Книжка про розбиті сімї , розбиту дружбу і відповідь на питання, чи можна  склеїти назад людські стосунки.

Джерело: Jess Carbert. 6 YA novels for people who don’t like YA. Bookriot.com Опубліковано: 27 жовтня 2018 р.
Зреферувала Тетяна Нагайко.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *