Підлітки і виклики життя: книги, які надихають та мотивують

Підлітки капризують…Підлітки створюють собі проблеми…Підлітки дратують… Невже вони не хочуть спокійного життя? А може, вони просто намагаються впоратися з тиском суспільства і повсякденних проблем? Перевіримо.

Full Disclosure by Camryn Garrett

Full Disclosure by Camryn Garrett

Це захоплива історія про  ВІЛ-позитивну дівчину—підлітка, яка закохується і вчиться жити зі своєю правдою.

Сімона Ґарсія—Ґемптон починає все заново у новій школі. Вона здобуває нових друзів, високий авторитет серед однолітків і грає у п’єсі для Майзла, який змушує її серце битися у 1000 разів частіше. Найголовніше, вона не хоче, аби хлопець знав про її хворобу.

Одного дня Сімона знаходить у своїй шафі анонімне повідомлення з проханням залишити Майлза у спокої. Інакше… Усі дізнаються, що вона ВІЛ-позитивна. Приховувати діагноз уже немає змісту. Єдиний вихід захиститися від озлобленого і байдужого суспільства  — боротися зі своїми ворогами.

Everything, Everything by RandomMinis

Everything, Everything by RandomMinis

Що робити, коли не можеш доторкнутися до жодної речі в зовнішньому світі? Не можеш дихати свіжим повітрям, відчути тепле проміння сонця? Меґі — дівчинка, яка має алергічну реакцію на будь-що та будь-кого за дверима кімнати, але хлопець у сусідньому будинку стає її найбільшим ризиком.

Ця історія весела і водночас печальна, яка надихає та мотивує. «Можливо, ми не можемо передбачити майбутнього, але можемо передбачити деякі речі», —пише Меггі у своєму щоденнику. Така розповідь змусить вас повірити у краще.

I Know You Remember by Jennifer Ronnaldson

I Know You Remember by Jennifer Ronnaldson

Зара Ґейнс зникла. Після трьох років Руті Ґейден повертається в рідне місто Анкоридж, щоб дізнатися цю новину. Зара була її найкращою подругою і єдиною людиною, яка підтримувала в будь-якій ситуації. Руті присягається, що докладе усіх зусиль,щоб знайти дівчину. Її подруга зникла кілька днів тому з вечірки, але що більше Руті спілкується зі знайомими та розуміє, що справжня колишня Зара зникла  задовго до тієї доленосної ночі. Темні плітки не дають спокою Руті. Вони приховують події, які змінили Зару назавжди.

Hope Is Our Only Wing by Rotendo Tavengerwei

Hope Is Our Only Wing by Rotendo Tavengerwei

Для 15-річної Шамісо надія — це стрибок у темряву. Після трагічної смерті батька вона з матір’ю переїжджає до Зімбабве — до родини, яку заледве пам’ятає. Для Таньярадзви, чиє життя з ніг на голову перевернув рак, надія — єдина мотивація боротися. Коли дівчата знайомляться, між ними виникає міцна дружба, що спонукає переживати горе. Шамісо розуміє, що спілкування з Таньярадзвою допоможе обом вилікувати біль. Але її чекає довгий пошук відповіді на запитання: що ж сталося з батьком?

Також буде цікаво: книги – антидепресанти та найпопулярніші книги з усієї Європи

Дата звернення: 5 листопада 2019 року

Джерело: http://penguinrandomhouse.com

Зреферувала Ольга Кудісова

Поширте у соціальних мережах:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0