Анімаційний мультфільм «Найбільш чудова річ» уже в кінотеатрах

Мультфільм

На лютневому фестивалі анімаційних мистецтв у Торонто представили короткометражний мультфільм «Найбільш чудова річ», сценарій якого заснований на однойменній ілюстрованій книжці Ешлей Спайрс. Книга й мультфільм схожі не тільки за сюжетом: ілюстрації та анімації теж перегукуютья. Ще до створення фільму продажі книги сягнули пів мільйона примірників, її переклали на 15 мов.

Очікують, що «Найбільш чудову річ» незабаром можна буде побачити на найбільших кінофестивалях. Зйомки ініціювало та організувало об’єднання «Nelvana».

У книзі, згодом і у фільмі, авторка розповідає натхненну історію про дівчинку, яка має намір зробити великі справи. Вона та її собака досліджують світ разом. Згодом героїня розуміє, що навіть за допомогою хороших інструментів важко зробити найпрекраснішу річ у світі. «Найбільш чудова річ» закликає читачів бути наполегливими, справедливими та самовідданими.

Авторка захоплюється командою «Nelvana» і вдячна, що над її книгою працювали найнатхненніші. «Nelvana» 1988 року викупила «Kids Can Press» (Діти можуть натиснути). Філософія брендів — популяризувати не тільки кінематограф, а й читання. Адже якби не книга, не було б чудового фільму для дітей.

Джерело: Porter Anderson, Publishing Perspectives.

Опубліковано: 5 березня 2019 р.

Зреферувала Юлія Рибчинська.

Читайте також: Що батьки та діти хочуть бачити в дитячих книжках?


Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *