Дитячі бестселери світу про нагальні проблеми та конфлікти

За кордоном дитячі бестселери користуються шаленою популярністю. Діти читають не лише казочки, а й глибокі повчальні історії. Які є сучасні проблеми і з чим борються герої на сторінках – у дайджесті «Найкращі дитячі бестселери» за версією Publisher’s weekly.

Джефф Кінні «Щоденник слабака. Книга 14. Руйнівна куля»

Diary of a Wimpy Kid Book 14. Wrecking Ball by Jeff Kinney

Несподівана спадщина дарує можливість родині Грега Гефлі полагодити свій будинок. Та незабаром вони розуміють, що зробити це не так просто. То раптово падає трап і руйнує дах, то водостік ламається. Можливо, гнила деревина та цвіль не єдині проблеми, на яких тримається будинок? Та чи варто було його лагодити?

Джад Вінік «Гіло. Книга 6. Усі частини пасують»

Hilo Book 6: All the Pieces Fit by Judd Winick

Гіло - дитячі бестселери
Фото: @patrickian4

Бути героєм – непросто. Та Гіло навіть не уявляв, як це. Після епічної боротьби з ворогом за безпеку всесвіту він повертається на Землю. Тепер він мусить врятувати планету від грізного монстра Разовака. Настав час покінчити з минулим віч-на-віч. Яке майбутнє чекає на Гіло? Дізнайтесь на сторінках графічного роману. «Історія сподобається всій родині», – переконані New York Times.

Джері Крафт «Новенький»

New Kid by Jerry Craft

Новенький - дитячі бестселери
Фото: @timmossholder

Семикласник Джордан Бенкс любить малювати тільки карикатури про своє життя. Але замість того, щоб віддати сина в художню школу його мрії, батьки записують хлопчика у престижний приватний заклад Riverdale Academy. Джордан – один з небагатьох темношкірих дітей у всьому класі. Ескізи героя показують його агресивність до навколишнього світу, невизначеність у власних почуттях та напругу. Він подорожує різними районами міста, змінюючи свою поведінку та манеру. Джордан вчиться жити в новій шкільній культурі, зберігає друзів та самого себе.

Ліз Брасвел «Просто до ранку: заплутана історія»

Straight On Till Morning: A Twisted Tale by Liz Braswell

Неверленд - дитячі бестселери
Фото: @ ilcsab

Життя шістнадцятирічної Венді Дарлінг не таке, як вона собі уявляла. Затишшя порожнього будинку, коли її брати до школи, нудні вечірки, на яких вона занадто багато базікає,  – все спонукає її до змін. Єдине, що допомагає дівчині не втрачати надії, – віра в існування чарівного будинку Пітера Пена. Заради подорожі в Неверленд на піратському кораблі Венді укладає угоду з дияволом. Несподівані небезпеки і дивні вороги з’являються на кожному кроці, а ельфійка Дінь-Дінь не хоче допомагати. Злі наміри капітана Крюка можуть усе зіпсувати, тому Венді та її нова подруга починають рятувати Неверленд.

Як живуть дитячі книжки та їх автори в умовах карантину – у нашому новому матеріалі.

Джерела: https://www.publishersweekly.com/pw/nielsen/kidsfiction.html

https://www.amazon.com/

Дата звернення: 19.02.2020

Переклала та зреферувала Ольга Кудісова

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *