Дитячі книжки та автори: як вплинув Коронавірус на них ?

коронавірус

Школи, бібліотеки та книгарні закрилися на невизначений термін. Дитячі автори скасували свої подорожі та презентації. Коронавірус змінив усі плани. Видавці шукають нові шляхи розповсюдження книжок  та альтернативні способи комунікації з читачами, зберігаючи дистанцію. Які видання з’явилися під час пандемії і що робити авторам?

Джон Кой «Якби ми зникли : світ без людей»

(If We Were Gone: Imagining the World Without People by John Coy)

If We Were Gone: Imagining the World Without People by John Coy (коронавірус)
Фото

Через пандемію прогулянки до книгарень та бібліотек скасовано. Що станеться з планетою, якщо людство зникне? Як природа врятує Землю? Акварельні ілюстрації  Наталі Капанелі та вічні проблеми збереження навколишнього середовища в ілюстрованому виданні для дітей.

Джеймс Бруквелл «Гарцюй, наче ніхто не дивиться: путівник вибуховими обкладинками з єдинорогами»

(Prance Like No One’s Watching: A Guided Journal for Exploding Unicorns by James Breakwell)

Prance Like No One’s Watching: A Guided Journal for Exploding Unicorns by James Breakwell
Фото

Суперзірка соцмереж Джеймс Бруквелл, відомий своїм сімейним блогом у Твітері. Блогер переніс свої пости на сторінки друкованого видання. Його історії вчать дітей залишатися на позитиві навіть під час негараздів. Бруквелл планував захопити це видання на книжкові фестивалі, проте доведеться просувати його у Твіттері. Автор планує провести презентацію онлайн.

Роб Гаррелл «Підморгування»

(Wink by Rob Harrell)

Wink by Rob Harrell
Фото

Коли у Роба Гаррелла виявили рак очей, він почав писати роман «Підморгування». Хворобу вдалося подолати. Автор створив історію для людей, які мають страшні діагнози. Та роман і для тих, хто шукає дружбу, співчутливість та добро.

 Двотижневий тур з книжкою «Підморгування»  скасували через коронавірус. Роб опублікував кілька відео на своєму YouTube-каналі і планує надалі віртуально спілкуватися з читачами. Коли у Роба Гаррелла виявили рак очей, він почав писати роман «Підморгування». Хворобу вдалося подолати. Автор створив історію для людей, які мають страшні діагнози. Та роман і для тих, хто шукає дружбу, співчутливість, добро та прийняття.

Джим Луен Ян «Обручі дракона»

(Dragon Hoops by Gene Luen Yang)

Dragon Hoops by Gene Luen Yang
Фото

Джим Луен Ян створив комікс про своє життя, родину та школу, де він викладає. Книжкове турне з зупинками в Тусоні, Денвері, Чикаго та Окленді перемістилося в Інстаграм. Джим створив подію на Фейсбук, а також  провів ефір TalkShopLive. Серед подальших планів автора – віртуальні фестивалі. Через коронавірус усі події стали онлайновими.

Зораїда Кордова «Запалення»

(Incendiary by Zoraida Córdova)

Incendiary by Zoraida Córdova (коронавірус)
Фото

У дитинстві Ренату викрали і привезли до палацу Андалусії. Вона стала заручницею під час облоги. Тепер Рената – шпигунка, яка мріє скинути короля.

З цим романом Зораїда  планувала подорожувати, але тур довелося відкласти на жовтень. Поки вона виходить в ефіри та дискутує з читачами онлайн.

Видавниче життя змінилося. Та автори, редактори та дизайнери знаходять нові способи комунікації та взаємодії з аудиторією.

Джерело: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/childrens/childrens-authors/article/83078-children-s-books-and-authors-affected-by-the-coronavirus-april-16-2020.html

Дата звернення: 01.05.2020

Переклала та зреферувала: Анна Ковальська

Читати далі: Що послухати навесні 2020-го?

Поширте у соціальних мережах:

4 коментаря до “Дитячі книжки та автори: як вплинув Коронавірус на них ?

  1. Сповіщення: Дитячі бестселери світу про нагальні проблеми та конфлікти

  2. Сповіщення: Ілон Маск розказав про серію книжок, що надихала його

  3. Сповіщення: Balti Virtual винайшла новий підхід до дитячих книг

  4. Сповіщення: Дебютний досвід віртуальних фестивалів. Віртуальні ярмарки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *