Представляємо eBookNation

Оригінальна та архівна робота про eBookNation з Національного цифрового архіву прогресивної політики та культури.

EBookNation буде включати в себе як оригінальні твори письменників, так і збірки кращих нарисів та статей відомих авторів Америки від Nation Digital Archive, найбільш повної історії незалежної, прогресивної політики та культури з 1865 року, що пробить зрозумілим — хто є хто.

“Список письменників: “хто є хто з американської культури та політики”, – каже Катріна Вог Хьювель, редактор і видавець «Nation». “Від Мартіна Лютера Кінга молодшого та Барбари Еренреіх до Хантеру С. Томпсону, Елісі Уолкеру, Тоні Кушнеру та інших, протягом всієї історії наші творці розробили альтернативний наратив, який допоміг сформувати національну бесіду”.

Першою назвою було «Про становище країни від Гора Відала: нариси нації 1958-2005 років». Гор Відал був найвидатнішим есеїстом свого часу. У 1981 році став другим редактором. Протягом сорока семи років він регулярно писав для держави. Це надбання демонструє його критичне бачення від провокаційних творів на кшталт “Деякі євреї та геї” до знаменитого “Реквієм до американської імперії”.

eBookNation буде також розміщувати найновіші електронні книги від нинішніх авторів Nation. Серед останніх варіантів: “Мистецтво суперечки”, Віктор Наваський; Брудні війни, Джеремі Скейл; Проблема розуму тіла: вірші, написані Каті Політттс; Сутінки еліти, Кріс Хейз; Гра за, Дейв Зірін; Доктрина ударів, Наомі Клейн; і більше. Купуючи електронні книги через eBookNation, читачі допомагають підтримувати журналістику та прогресивні ідеали.

Джерело: EContent.
Опубліковано: 16 травня 2013 р.
Зреферувала

Читайте також: Як оновлення Facebook News Feed вплине на видавців і блогерів?

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *