Hoopla пропонує Marvel Comics та Graphic Novels

Hoopla змінили умови укладеної угоди з Marvel, щоб запропонувати 250 графічних романів бібліотекам, які співпрацюватимуть з ними. Це сталося після того як Hoopla уклали аналогічні угоди з Dark Horse, DC Comics і Image Comics. У Hoopla тепер є найбільший вибір коміксів будь-якої компанії, вони наразі працюють в бібліотечному просторі цифрових технологій.

Компанія Hoopla розпочала діяльність в 2013 році як цифрове відгалуження Midwest Tape, яка десятиліттями розповсюджувала аудіокниги та музичні компакт-диски до публічних бібліотек. Коли вони почали пропонувати цифровий контент, то мали інноваційну бізнес-модель оплати за користування послугами. Бібліотеки могли заповнити весь каталог контентом від Hoopla, і  бібліотеки платити за нього тільки тоді, коли людина використовує якийсь матеріал. У Hoopla тепер більше 600 000 електронних книг, фільмів, епізодів телепередач, музичних альбомів, аудіокниг та понад 13 000 коміксів.

Hoopla вже багато років займається цифровими коміксами. Вони розробили функцію під назвою action view, яка дозволяє користувачам читати заголовки посторінково або панельно (page-by-page/panel-by-pane).

«За допомогою цієї угоди Hoopla Digital стане першим цифровим сервісом для публічних бібліотек, який пропонує колекції Marvel та графічні романи», — сказав засновник компанії Hoopla Digital Джеф Янковський. «Ми створюємо цифровий будинок для фанатів коміксів, де вони можуть знайти всіх своїх улюблених супергероїв і отримати миттєвий доступ до сотень відомих коміксів — і все це з бібліотечною карткою».

«Ми щасливі від того, що ми є частиною компанії Hoopla Digital та розширюємо можливості наших клієнтів у бібліотеці всією Північною Америкою», — додала генеральна менеджерка Marvel та віце-президент з маркетингу та цифрових операцій Джулі Герола.

Деякі з найбільш помітних графічних романів Marvel: «Тор», «Чорна пантера», «Громадянська війна і X-Men».

Джерело: Michael KozlowskiHoopla Now Offers Marvel Comics and Graphic Novels. Good e-Reader.
Опубліковано: 9 грудня 2017 р.
Зреферував Михайло Пилипчук.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *