Як Британія допомагає малим видавництвам долати кризу

Канцлер Британії Ріші Сунак повідомив про нову схему мікропозик малому бізнесу, щоб пом’якшити кризове становище, яку запровадила Британія. І Асоціація книготорговців, і Гільдія незалежних видавців підтримують цей крок.

Фірми зможуть отримувати кредити на суму до 25 % від обороту, максимум в  50 000 фунтів стерлінгів, при цьому Британія буде виплачувати відсотки по кредиту вже в перші 12 місяців. 

Бриджит Шайн, виконавча директорка IPG, сказала: «Це довгоочікувана схема, яка забезпечить необхідні вклади для багатьох видавців, що стикнулись з проблемою грошових потоків. Зараз дуже важливо, щоб кредитори виконували обіцянки держави про те, що процедура отримання кредиту буде простою і що гроші будуть швидко надходити підприємствам. Кожен день затримки може стати вирішальним».

Мерил Голс, директорка Асоціації книготорговців, прокоментувала: «Повідомлення про схему мікрокредитування – довгоочікуваний крок назустріч книгарням у цей настільки складний час. Книготорговці не на жарт постраждали від Covid-19, і страждатимуть після закінчення карантину. Тому дуже важливо, щоб держава зробила все можливе, щоб підтримати цей сектор».

Стівен Лотінга, виконавчий директор Асоціації видавців, також підтримав цю схему, але досі закликає надати додаткову допомогти галузі.

Він сказав: «Це справді добрий крок держави в забезпеченні доступу малих та мікропідприємств до критично важливого фінансування. Я також хотів би закликати видавців, яким потрібна підтримка, звернути увагу на надзвичайне фінансування, яке дає Рада мистецтв, і зв’язатись з ними, якщо знадобиться якась допомога. Британські видавництва потребують великої підтримки, щоб стати на ноги, і ми закликаємо державу розширити пільгові тарифи для видавців, дати можливість книгарням відкритися знову, як тільки це буде можливо».

Зображення: Designed by prostooleh / Freepik

Більше про книжкове видання Великої Британії: Брекзіт та книжкове видання: чого слід чекати європейським ринкам?

Джерело: https://www.thebookseller.com/news/government-launches-micro-loan-scheme-help-small-businesses-1200979?utm_source=Adestra&utm_medium=email&utm_term=&utm_content=&utm_campaign=Morning%20Briefing%20-%20280420

Дата звернення: 03.05.2020

Переклала та зреферувала: Катерина Шевченко

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Як Британія допомагає малим видавництвам долати кризу

  1. Сповіщення: Брекзіт та книжкове видання: чого слід чекати європейським ринкам?

  2. Сповіщення: Інтернет-цензура. Не дозвольте їй забракувати книжки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *