Інтернет-цензура. Не дозвольте їй забракувати книжки

інтернет-цензура

Інтернет-цензура іноді забороняє використання вашої книги в соціальних мережах.

Це може лякати, але світ змінюється, і великі інтернет-компанії та соціальні мережі все частіше застосовують агресивні дії проти багатьох форм контенту.

Для авторів це матиме негативні наслідки, оскільки художня література досить широко різниться за змістом і тематикою, тому деяка, можливо, буде відфільтрована або заборонена для показу на сайтах. Особливо уважними мають бути автори книг, в яких присутній сексуальний зміст, еротичні теми, акти насильства або думки щодо політики.

Відомі книги, які були заборонені в минулому, переважно були наслідком суворих дій уряду або соціальних настроїв. Подумайте про дитячу книгу “Гекльберрі Фінн” і роман “Убити пересмішника”. Обидві присутні перебувають у  бібліотеках і є частиною шкільних програм. Важко повірити, що колись вони були забороненими.

Зараз фільтрування і заборона вмісту та інтернет-цензура свободи читання не є новизною. Китай блокує безліч сайтів, він навіть отримав прізвисько “Великий Firewall”. Проте ніхто б і не подумав, що контроль інтернет-послуг і цензура, як в Китаї, прийде і на Захід. Повільно інтернет-послуги, якими ми користуємось щодня, змінюються. В інтернеті домінують кілька величезних корпорацій. Наприклад, Google, Facebook і Twitter, а для авторів – Amazon і Apple.

Свобода слова в Інтернеті не буде залишатися такою, якою вона є зараз, вона буде посилюватись, тому авторам потрібно ретельно перевіряти свої тексти, перш ніж розмістити їх. Тоді вони не будуть шоковані, якщо отримають повідомлення про блокування матеріалу.

Джерело: Derek Haines. Banned Books Due To Social Media And Internet Censorship.

Дата звернення: 05.03.2019

Переклала і зреферувала: Вікторія Івченко

Читати більше: Як Британія допомагає малим видавництвам долати кризу

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *