Дитячі книжки на сайті Kindle: як написати та опублікувати

Дитячі книжки на сайті Kindle: як написати та опублікувати

Дитячі книжки на сайті Kindle, особливо ілюстровані, користуються популярністю і є найбільш прибутковим та найпростішим способом розпочати видавничу діяльність. Завдяки програмі «Kindle Direct Publishing Amazon» ви можете поєднувати своє хобі та прибуткову справу!

Амазон пропонує «Kindle’s Kids Book Creator», безкоштовний інструмент, який дає можливість авторам і видавцям створювати та поширювати ілюстровані дитячі книжки на сайті Kindle. Програмне забезпечення дає можливість додавати текст, імпортувати ілюстрації та попередньо переглядати зовнішній вигляд книги.

Переваги цього ресурсу:

  1. Можливість зробити книгу доступною на різноманітних платформах (смартфонах, комп’ютерах, планшетах).
  2. Імпортування ілюстрацій, використовуючи різноманітні популярні формати файлів (jpg, pdf, tiff та png).
  3. Наявна функція попереднього перегляду, яка допоможе переконатись, що книга виглядає чудово.

Kindle Kids Book Creator
Kindle Kids ‘Book Creator підтримує декілька макетів дитячих книг, включаючи розвороти на сторонній сторінці.

Перетворення первісно створених для друку книг у формат Kindle тепер можливе завдяки можливості імпорту сторінок з PDF-файлів. Коли ви будете готові видати книгу Kindle, просто перейдіть до KDP, щоб завантажити її.

Створіть дитячі книги за допомогою Kindle Kids’s Book Creator, і ваші шедеври працюватимуть на всіх планшетах Kindle Fire, телефоні Kindle Fire, Kindle для iPhone, Kindle для iPad та різних програмах Android Kindle.

Як і в інших книгах Kindle, файл не може перевищувати 650 Мб. Важливо пам’ятати про це, враховуючи, що графіка, плагіни займають багато місця.

Якщо вам потрібні додаткові відомості про функції, підтримувані пристроями та програмами Kindle, зверніться до інструкцій щодо публікації Amazon Kindle.

Виконуючи рекомендовані кроки, автори публікують на платформі Kindle та отримують доступ до десятків мільйонів клієнтів Amazon у всьому світі, а також інших способів заробити гроші в Інтернеті.

Написання ілюстрованих книг для дітей може принести велику радість сім’ям по всій земній кулі та принести вам творчі та фінансові можливості, як ніколи. Amazon зруйнувала традиційні бар’єри між авторами та їх читачами через свою платформу Kindle. Він також уповноважив авторів безпосередньо контролювати публікацію, ціну та маркетинг своєї продукції.

Все це означає більше грошей на ваші зусилля та кращі шанси отримати регулярний стабільний дохід, як автор дитячих книг.

Публікації на Amazon та Kindle не обмежуються лише дитячими книгами. Це чудова платформа для авторів у будь-якій ніші, художній літературі, нехудожній літературі, романтиці, бізнесі, практичному досвіді та ін.

Джерело: How to Write and Publish Children’s Books on Kindle for Fun and Profit. The balance small business.

Дата звернення: 18.04.2019

Переклала і зреферувала: Карина Горіна

Читайте також: Як правильно авторові-початківцю опублікувати/надрукувати дитячі книжки

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до “Дитячі книжки на сайті Kindle: як написати та опублікувати

  1. Сповіщення: Balti Virtual винайшла новий підхід до дитячих книг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *