Книги-антидепресанти, які врятують ваше життя

Часом ми не в змозі впоратись зі своїми думками і потребуємо допомоги, щоб вийти зі стану апатії та депресії. Майже третина населення України  знайома з таким явищем, як депресія. На жаль, досить мало людей знає справжню небезпеку цього психічного розладу та не звертаються по допомогу. Ми поспілкувались з дівчиною, яка два роки тому здолала депресію за допомогою професійної допомоги від психотерапевтів. Читайте про книги-антидепресанти і насолоджуйтеся життям.

книги-антидепресанти, які врятують ваше життя
Фото: @anniespratt

«Вино з ожини» Джоан Гарріс

Коли я пила антидепресанти, я була змушена сидіти на дуже строгій дієті. Звичайно, про алкоголь можна було забути надовго, бо мішати ліки зі спиртним — одразу смерть. Саме тому я звернула увагу на цю книжку. Спочатку «Вино з ожини» не сподобалося, але потім я зрозуміла, що з цією книжкою — це як зі справжнім вином: спочатку  неприємне відчуття,  яке згодом перетворюється на фантастичний букет емоцій,  щиру усмішку.

Вино здатне творити чудеса. Джей Макінтош, письменник, знаходить шість пляшок домашнього вина, ще з часів його дитинства, про яке він згадує з гострою ностальгією, насолодою і гіркотою. Дивакуватий старий—садівник, назавжди перевернув життя Джея, а потім зник без сліду, створив вино, яке перевертає життя. Пошук себе, свого місця у світі,  втраченого таланту жене Джея геть з Лондона до Франції. Роман Джоанн Гарріс “Вино з ожин” —про почуття, провину, правду, дружбу і чарівність, алхімію.

Читати

«Слова, з яких ми зіткані» Лайза Джуелл

книги-антидепресанти

У лікарні психотерапевт порадила мені прочитати цю книжку. Я людина творча і завжди потребувала підтримки інших. У ті складні часи мені її бракувало, тому на допомогу прийшла ця книжка. Вона подарувала мені друзів, і хай лише на папері, але цікавих і справжніх.

Лідія, Робін і Дін ніколи не зустрічалися. Вони абсолютно не схожі, у них різні мрії та ідеали, але всім трьом не дає спокою нав’язлива думка, що в їхньому житті нема чогось важливого. І коли їм  одночасно приходять дивні анонімні послання зі згадуванням таємниці їхнього народження, Лідії, Робінові і Діну нічого не залишається, окрім як кардинально змінити долю. Нарешті в них з’явилася мета знайти однодумців, сім’ю, якої вони були позбавлені ще до народження.

Читати

«Поки я жива» Дженні Даунгем

книги-антидепресанти

Знаєте, я багато читала матеріалів в інтернеті про те, як вилікуватися. Бачила дуже багато дивних порад, але всі вони зводилися до одного: знайдіть собі мету в житті. Це завдання аж ніяк не легке, коли тобі хочеться померти. Цій книжці я завдячую життям: вона буквально врятувала мене. Після «Поки я жива» я створила список того, що взагалі хотіла спробувати в житті. Вносила туди найдивніші бажання, навіть ті, які були нездійсненними  для мене. Ось і з’явився сенс жити далі: мені ще ж стільки всього зробити треба. Якщо чесно, то здійснилися навіть ті, яких я не могла й уявити.

Шістнадцятирічна героїня цієї книги тільки починає жити, і їй так багато хочеться встигнути. Тому вона пише список всіх своїх бажань і береться за справу. Плани зовсім не такі, як у її однолітків. Їй потрібно встигнути все зараз! “Поки я жива” чесний, сміливий і неймовірно життєствердний роман. Він зупиняє час, нагадуючи про те, що потрібно цінувати головне, ловити момент, бути сміливішими в бажаннях і насолоджуватися пригодами, які нам дарує доля.

Читати

«Путівник по Галактиці для космотуристів» Дуглас Адам

книги-антидепресанти

Це класика: щира, затишна книжка для справжніх мрійників. Мені її порадила моя подруга. Книжка з глибоким змістом. Саме вона дала мені одну з найдієвіших порад у період мого лікування: «Я вважаю за краще бути щасливим, ніж робити все». Впевнена, що в ній кожен може знайти щось важливе для себе.

Дуглас Адамс письменник, навчався на сценариста кінофільмів і телесеріалів. Він   «суперзірка» англомовної «нонконформістської фантастики». Письменник блискучий, веселий і до непристойності іронічний! «Автостопом по Галактиці» подорож планетами, які не знають, що робити зі своєю свободою! «Автостопом по Галактиці»   неймовірні пригодами ситуації. Подорожуйте — автостопом. Бажаємо успіху на дорозі!

Сподіваюсь, ці книги-антидепресанти допоможуть вам полюбити життя і себе.

Читати

Читайте також

Дата: 28. 10. 2019

Джерело побажало залишитися анонімним

Підготувала: Ольга Кивлюк

Поширте у соціальних мережах:

4 коментаря до “Книги-антидепресанти, які врятують ваше життя

  1. Сповіщення: Підлітки і виклики життя: книги, які надихають та мотивують

  2. Сповіщення: Галопом по Європі: вибрані бестселери 2019 за версією Видри

  3. Сповіщення: Ці екранізації книг отримали Оскар, а ви ще не прочитали їх

  4. Сповіщення: Чого чекати у 2020: майбутні бестселери та найочікуваніші новинки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *