Галопом по Європі: вибрані бестселери 2019

вибрані-бестселери-2019

Пропонуємо вам добірку: вибрані бестселери 2019 деяких європейських країн. Ми прагнемо до Європи, і повинні розуміти, що починається вона не з політики, а з культури. Пізнати досвід найкращих —не соромно!

Нідерланди

Ілья Леонард Пфайффер “Ґранд Готель Європа”

Grand Hotel Europa, Ilja Leonard Pfeijffer

Роман розкупили за тиждень. Він увійшов до національного переліку найкращих книжок і не втрачає своїх позицій у різноманітних топах. У чому ж секрет?

«Кохання мого життя живе в минулому». Нетипово, але інтригує. Це історія письменника, який живе в готелі. Він згадує своє нерозділене кохання, подорожі та щасливі моменти. Герой ностальгує, але події, які відбуваються в Ґранд—готелі Європа не залишають його байдужим. Здається, у цьомі місці зупинився час. Готуйтеся не просто до легкої історії: туризм, глобалізація та біженці — головні проблеми роману.

Італія

Джанріко Карофільо “Міра часу”

La misura del tempo, Gianrico Carofiglio

Багато років тому Лоренца була красивою, приголомшливо чарівною дівчиною. Надо Геррі’єрі, яка одного зимового вечора з’явилася перед нею, — зовсім інша. Вона втратила свою привабливість, стала непомітною. Доля вирішила, що цього замало, і її син Якопо потрапляє до в’язниці за навмисне вбивство. Надо ж вирішує з’ясувати все.
Отже, починається непередбачене випробування у пошуках справедливості, підступної і часом смертельної. Роман —наповнений переживаннями, судовим наративом і часом, який зникає і існує.

Білорусь

Зміцер Кустовський “Притулок”

«Прытулак», Зміцер Кустоŷскi

“Прытулак” — роман про молодого хлопця Олега, який вирішив переїхати до Польщі й подав документи в бюро у справах біженців. З собою він має тільки довідку про адміністративний арешт на 15 діб — доказ Олега про участь у політичних подіях на Батьківщині і підстава отримати статус біженця. Попри ярлик «біженця» Олег починає жити в Варшаві.

Австрія

Ганна Кайзер “Закохатися: роман”

Fall in Love: Liebesroman, Hannah Kaiser

Дін Ревелл —один із найталановитіших хокеїстів у “Midway Icefoxes”. На жаль, він має принаймні стільки ж талантів, щоб потрапити в халепу. Керівництво команди наймає Діну особистого помічника, аби він пережив перерву сезону без великих збитків. Ґрейс Тейлор може здатися молодою і наївною на перший погляд, але вона знає, як приборкати чоловіка. У Діна ж з’являється мета: якнайшвидше позбутися Грейс. Однак серцю не накажеш. Дін розуміє, що закохався надто пізно. Перерва в сезоні закінчилася, і у Ґрейс є плани на своє життя, в яких такому чоловікові, як Дін, немає місця…

Читайте також: Книги-антидепресанти.

Джерела: https://www.amazon.com/Fall-Love-Liebesroman-Hannah-Kaiser-ebook/dp/B07YRS7TTV

Дата звернення: 19.11.2019

Переклали та зреферувалu: Анна Ковальська, Ольга Кудісова, Ольга Кивлюк, Марія Кудрей

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Галопом по Європі: вибрані бестселери 2019

  1. Сповіщення: Підлітки і виклики життя: книги, які надихають та мотивують

  2. Сповіщення: Дочитай до останньої сторінки: цікаві додатки та що вони приховують

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *