Мішель Обама видасть мемуари вже у листопаді

Увесь світ з нетерпінням чекає на щиру розповідь про те, як це бути першою леді США. Мішель Обама анансувала свої власні мемуари, де збиралась розповісти про усі проблеми та радощі дружини президента. 

Колишня перша леді Мішель Обама опублікує Мемуари 13 листопада у Великій Британії, підтвердили Penguin Random House.

Книга-хроніка про те, “як маленька дівчинка з Південного Чикаго знайшла свій голос і використала його для того, щоб мотивувати інших”, буде опублікована на 24 мовах. 

Як зазначили PRH, «Becoming» стане “роботою глибокого відображення та зачаровує розповідями”, в якій дружина Барака Обама поговорить про “досвід, який сформував її”. Також історія буде цікава усім тим, хто шукає свій власний шлях та мотивацію для нових звершень, адже історія цієї жінки дійсно вражає.

Перша леді заявила, що написання “Становлення” було “глибоким особистим досвідом”, і вона сподівалася, що надихне інших. Її мемуари вже були високо оцінені редакторами та видавницвами, а сам Барак Обама заявив, що надзвичайно сильно пишається своєю дружиною.

Міше́ль Лаво́н Ро́бінсон Оба́ма — американська юристка, дружина 44-го президента США Барака Обами, перша леді США з 2009 до 2017. Вийшла заміж за 44-го президента США Барака Обаму і була першою афро-американською Першою леді.

Також буде цікаво: книжки, що надихали Ілона Маска.

Джерело: Katherine Cowdrey. Michelle Obama’s memoir out in November. Thebookseller.com.

Дата звернення: 26.02.2018 

Зреферувала та переклала: Катерина Скобєлєва

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *