Найпопулярніші дитячі, креативно ілюстровані бестселери 2019

У  збірці дитячих бестселерів «Факти та цифри 2019 року» є широкий спектр найменувань, в яких переважають сучасні графічні серії та ілюстровані пригоди.

Найпопулярніша минулорічна книжка – “За кого бали”.  На передових позиціях книга серії “Чоловік Дав”, накладом з  більше мільйона примірників у твердій обкладинці.

Окрім «Для кого котиться м’яч», у списку твердих обкладинок, станнє креативно ілюстроване видання  «Гаррі Поттер» та «Вогненний кубок», займає п’яте місце

Останній графічний спогад Раїни Телгемеєр, багаторічний бестселер  «Гутс»  домінує в категорії «М’яка обкладинка».

Що стосується твердих обкладинок, «Собака Пілкі»  знову опинилася на чолі зграї, а  «Бійка диких» у верхньому слоті.  Перші п’ять назв у серії “Собака” також мали  чисельні  покази.

Нарешті, переклад у м’якій обкладинці розкриває популярність вірусного відчуття «The Wonky Donkey»  від Крейга Сміта.  Ілюстратором якого був  Катцом Каулі. Наклад цієї книжки був майже 500 000 примірників. Також непогано виглядають картинки із зображенням «Вічно кохаю» Роберта Мунша та «Здогадайся як я тебе люблю» Сема Макбратні, проілюстрована Анітою Джерам, остання з яких через 25 років отримує продовження. 

Джерело: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/childrens/childrens-industry-news/article/82999-2019-children-s-bestsellers-graphic-novel-dynamos-picture-book-classics-and-more.html

Дата звернення: 29.04.2020

Зреферувала: Анастасія Редька

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *