Що послухати навесні 2020-го?

Аудіокнижки: що послухати навесні 2020-го?

Чому аудіокнижки?

Аудіокнижки – спасіння для любителів читання, яким завжди не вистачає часу. Приємний голос налаштовує на зміст, а відсутність носія інформації змушує уяву активно працювати. Саме при слуханні книжок у голові виникають яскраві та довершені образи. 2020 року видавці не забарилися з новинками. Пропонуємо ознайомитися з новими записами найрізноманітніших книг.

Аудіокнижки
Фото: @www_erzetich_com

Пітер Шельдаль «Гарячий, холодний, важкий, легкий. 100 художніх творів 1988-2018»

(Hot, Cold, Heavy, Light, 100 Art Writings 1988–2018 by Peter Schjeldahl)

Колекція найцікавіших художників світу. Історії починаються від Пабло Пікассо до Сінді Шерман, від давніх майстрів образотворчого мистецтва до сучасних творців коміксів. Жоден письменник ще не розповідав про художників з таким гумором та запалом. Його огляди – не суха критика, а захопливий сторітелінг. Дізнатися можна не лише про творчість, а й особистість митця. Яскраво, неочікувано та щиро про мистецтво. Почнімо з цієї аудіокнижки!

Джудіт Мартін «Думка міс Маннерс:  у еру фейкового етикету»

(Minding Miss Manners: In an Era of Fake Etiquette by Judith Martin)

Досі вважаєте, що необхідно надсилати подяки за подарунки? «У цьому немає потреби», – переконана Джудіт Мартін, відома як Miss Manners, журналістка та авторка бестселерів про етикет. Фейкові правила  керують суспільством. Мудрі та повчальні історії від Miss Manners розвіють міфи про етикет і зроблять ваше життя простішим. Правила етикету у форматі аудіокнижки.

Ґрем Свіфт «Ось ми»

(Here We Are by Graham Swift)

На театральній сцені Ронні, геніальний фокусник, його помічник Еві та Джек, справжній артист. Глядачі в захваті від їхніх шоу, а прибутки зростають все швидше. Та паралельно з виставами, розвивається справжня драма між друзями. Конфлікти затьмарюють театральний успіх і мають непередбачувані наслідки. Живий, щирий та неочікуваний роман підніме завісу людських стосунків.

Роберт Вірсем «Світ, сповнений сліз»

(The World More Full of Weeping  by Robert Wiersema)

Кожну вільну хвилину 11-річний Браян Пейдж проводить у лісі. Колись його батько так само ховався серед дерев. Та ліс має більше таємниць, ніж нам здається. Ці секрети розкриваються лише перед Брайяном. Несподівана зустріч, загадкове зникнення та спогади з минулого не залишать вас байдужими. Роман про пригоди хлопчика у потойбічному світі вже цієї весни в аудіоформаті.  

Нора Джемісін «Місто, яким ми стали»

(The city we became by Nora Jemisin)

Кожне місто має душу. Одні є настільки стародавніми, як міфи, інші – новими та чутливими, як діти. Але так само кожне місто має свою темну сторону. Фантастичний роман американської письменниці Нори К. Джемісін відкриває таємниці Нью-Йорка. У залах влади панує древнє зло, яке хоче знищити все живе. Так і трапиться, якщо шість аватарів-жителів міста не об’єднаються і не зупинять його назавжди.

Майра Куєвас «Солоне, гірке, солодке»

(Salty, Bitter, Sweet by Mayra Cuevas)

Після смерті кубинської бабусі і розлучення батьків, 17-річна Ізабелла, кухар-початківець, переїжджає до батька і мачухи Марго в Ліон. Замість того, аби змінити своє життя на краще, дівчина стає непотрібною рідним.  Але є випадок, який може все повернути у нормальне русло. Ізабелла живе за 30 кілометрів від ресторану геніального шеф-кухаря Паскаля Граттара, який керує конкурсом кулінарної майстерності. У неї є можливість довести свою значимість та показати талант. От тільки серед усього цього хаосу з’являється Дієго із собакою-альбіносом. Як героїня впорається з проблемами у класі, новою сім’єю та незрозумілим коханням, дізнаєтеся у книжці.

Трент Шелтон «Догори: чесні, реальні, наскільки можливо, поради для найбільших життєвих випробувань»

(Straight Up: Honest, Unfiltered, As-Real-As-I-Can-Put-It Advice for Life’s Biggest ChallengesbyTrentShelton)

Трент Шелтон – мотиваційний спікер,  колишній гравець Національної футбольної ліги Північної Америки та засновник некомерційної організації RehabTime. Його фірмова прямолінійність та покрокова практика досягання успіхів допомагає знайти вихід із найзаплутаніших ситуацій. І хоча не всім вдається  залишитися після перипетій неушкодженими, але мудрість Трента та його досвід допоможуть ва тримати своє життя під контролем.

Джерело: https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/audio-books/article/82291-spring-2020-announcements-audio-books.html

Дата звернення: 19.03.2020

Переклала та зреферувала: Анна Ковальська

Читати далі: Малеча на карантині: що цікавого вийшло у квітні 2020 для дітей

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *