Соціальні проблеми: Болонський дитячий книжковий ярмарок

Пятдесят шостий Болонський дитячий книжковий ярмарок (BCBF) обрав чотири тематичні частини для своїх виставок. Поміж них і дві соціально значущі теми: афроамериканська книжкова культура та роль жінки в дитячій літературі.

Зокрема, афро-американська культура була в центрі експозиції «Чорні книжки: афроамериканські слова і кольори» з виставкою переможців премії Коретта Скотта. На ній охоплені роботи афроамериканських авторів та ілюстраторів, створені впродовж останніх 50-ти років.

Читайте також: Брюссельський книжковий ярмарок

Ще одним важливим тематичним напрямом, який входив в загальну тематику ярмарку, були жінки. Виставка під назвою «Час на їхньому боці» розглядала жінок-авторок у дитячих книжках і те, які традиції панують в зображенні цієї статі.

Культурну різноманітність світу підкреслило те, що книги обрали чотирма національними мовами: романською, італійською, французькою та німецькою.

Читайте також: Брюссельський книжковий ярмарок

Міжнародна конференція дитячих книгорозповсюджувачів зосереджувалася на незалежних книжкових магазинах, їхній ролі у видавничій індустрії та поширенні читання серед дітей та молоді.

Джерело: Porter Anderson. Bologna Announces 2019 Themes: Women, African-American Culture, Handwriting. Publising Perspectives.

Опубліковано: 12 лютого 2019.

Зреферувала Зоряна Дацько.

дитячий книжковий ярмарок к

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *