Untitled — нова платформа для «пристрасних оповідачів»

Untitled

Untitled (Антайтлд) запустила свій перший безкоштовний салон, який відбувся у квітні в Лондоні.

Платформу заснували письменник Оллі Чарльз і продюсерка Нікола Лемпард, щоб відкрити світові нових письменників через серію читань. Особливістю є те, що вони шукають «пристрасних оповідачів», включаючи соціально та економічно маргіналізованих письменників, авторів з ЛГБТ спільноти, представників різних етносів, а також письменників з інвалідністю.

Починаючи з серії «Салони без назви: письменники», організатори планують семінари від письменників протягом наступного року. Перший салон відбувся 25 квітня в The Curtain в східному Лондоні, спонсорі заходу, де 10 авторів поділилися результатами своєї роботи перед глядачами.

Мета проекту — відкрити додатковий шлях до спілкування письменників з аудиторією, а також знайти нові таланти і допомогти їм прокласти шлях до свого читача

За словами Ніколи Лемпарда, є гостра потреба у модерних способах комунікації письменників з читачами, а також платформах для цього. Багато нових авторів мають показувати свої твори громадськості менш традиційними шляхами. Untitled якраз дає цей необхідний для письменників простір і відкриває для них нові можливості.

Джерело: Heloise Wood. New Platform for underrepresented writers launches with series of live events. The bookseller.

Опубліковано: 1 липня 2019 р.

Зреферувала Осипенко Анна

Читайте також: Як просувати авторський контент на різних інтернет платформах

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *