Вихід історичного роману на тему ЛГБТ перенесено через скандал

ЛГБТ
ЛГБТ

Косоко Джексон, афро-американський письменник-початківець, був вимушений відстрочити свій літературний дебют через скандал в інтернеті.
Роман «Місцина для вовків» розповідає про ЛГБТ стосунки, але проблемною темою став інший аспект книжки – історія. Джексонові персонажі закохуються на тлі війни в Косово. Автор акцентував романтичну компоненту книжки, а деяким історичним та культурним аспектам не приділив необхідної уваги. Книжка обурила читачів-мусульман, на думку яких, письменник викривлено зобразив події військового конфлікту та арабських персонажів.

Після великої кількості негативних відгуків у Twitter Косоко Джексон опублікував пост, у якому повідомив про перенесення дати виходу книжки на невизначений термін. Також письменник попросив вибачення у представників мусульманської спільноти за те, що міг образити їхні почуття через неретельну роботу з історичними фактами.

Негативні коментарі у Twitter та зміна дати виходу книжки сильно вплинули на молодого письменника. Він вирішив зробити творчу перерву, а на своєму веб-сайті опублікував повідомлення про проведення технічних робіт.

Косоко Джексон – майстер романів за участю головних героїв афро-американських квірів. Він також є менеджером цифрових медіа для великої некомерційної організації. Працює позаштатним політичним журналістом. Його особисті нариси та оповідання розміщувались у “Середньому”, “Каталозі думок”, “Адвокат” та деяких літературних журналах.

Його дебютний роман – “YESTERDAY IS HISTORY”. У книзі сучасний гей-підліток загадково прослизає через час і приземляється в Нью-Йорку напередодні бунтів у Стоунволлі, де зустрічає втікача, майбутнє якого під загрозою. Видання планується на весну 2020 року; Джим Маккарті в Dystel, Goderich & Bourret уклав угоду про авторські права.

Якщо шукаєте, що почитати на тему, читайте наш свіжий матеріал про 10 ЛГБТК книг, які необхідно прочитати.

Джерело: Emma Kantor. Sourcebooks Cancels Kosoko Jackson’s YA Debut. Publishers Weekly.
Опубліковано: 28 лютого 2019.
Зреферувала Юлія Отрішко.

ЛГБТ ЛГБТ

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *