Виявляється, що піратство шкодить авторам… або читачам

Піратство шкодить
Піратство шкодить

Нові голоси виступають проти піратства е-книг. Тепер не схоже, що хтось не розуміє, що піратство захищеного авторським правом контенту — це крадіжка. Фактично, це відкрито визнавали протягом досить тривалого часу. Зараз авторам було сказано, що піратство — це не просто знак того, що вони актуальні і широко популярні, але і того, що хтось отримує гроші за їх роботу. Піратство шкодить!

Однією з найяскравіших відповідей на піратство електронних книг був жарт Г’ю Гоуі про те, що він «любить» піратство. Він не підтримував поняття крадіжки у авторів, але запропонував авторам шукати добро в тому, що є непереборним злом. Гоуі розповів про читачів, які залишали хороші відгуки про його книги після скачування піратських копій, а потім надсилали йому подарункові карти PayPal і Starbucks після прочитання.

Автор фантастичного бестселера Стіфватер серйозно ставиться до піратства. Вона детально намагалась довести, що піратство не тільки зашкодить продажам автора, а й зменить шанси, що книги авторів будуть коли-небудь опубліковані. Це відбувається не через те, що автор кидає рушник поразки перед обличчям крадіжки, а через те, що видавець вирішує не ризикувати, публікуючи автора, який не продається.

Просте послання читачам: не будьте огидними злодіями. Платіть за те, що ви читаєте, підтримуйте те, що вам подобається, і допомагайте авторам кожної видавничої моделі продовжувати робити те, що приносить їм прибуток, а вам радість. Також читайте https://www.vydra.net.ua/strategiyi-publikuvannya-elektronnyh/

Джерело: Turns Out Piracy ISN’T Good for Authors…Or Readers. Goodereader.
Опубліковано: 7 листопада 2017 р.
Зреферувала Анастасія Ковалевич.

Поширте у соціальних мережах:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

1 коментар до “Виявляється, що піратство шкодить авторам… або читачам

  1. Сповіщення: «Barnes & Noble» судили за дефективні зарядні пристрої для e-книжок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *