7 простих порад для поширення книжки у Twitter

поширення книжки

Не обов’язково запускати повномасштабну та дорогу рекламну кампанію задля того, щоб розрекламувати власну книгу. Іноді для поширення книжки вистачить лише декількох соц мереж та пару годин вільного часу. У цьому дописі ми вирішили поділитися найкращими та дієвими порадами щодо оптимізації рекламної капманії у соц мережі для поширення книжки у Twitter.

1. Що довший твіт, то більше кліків

Інтернет-маркетологи порадять Вам тримати себе в руках і писати якомога коротші твіти, але… Твіт — це 140 символів, тому це чи не єдиний випадок в інтернеті, коли Ви можете без докорів сумління використовувати весь простір для поширення книжки.

2. Використовуйте більше дієслів, менше іменників

Ви дієві та емоційні. Тому Ваші твіти мають співати, кричати, рухатися.

3. Цвірінькайте вдень і ввечері

 Після 14:00 трафік Twitter досить різко зростає. Можливо, люди відчувають, що достатньо зробили сьогодні і можуть дозволити собі зайти на 5 хвилин у Twitter. Тому діліться своїми думками вчасно для кращого поширення книжки.

4. Twitter любить вихідні

Під кінець тижня трафік у Twitter зростає. Найпопулярніший день — п’ятниця. Отже, цього дня Ви маєте бути особливо продуктивні.

5. Просіть ретвітнути («pls RT»)

Найпростіший спосіб дізнатися щось  –  запитати. Те ж саме стосується Twitter. Люди набагато частіше роблять ретвіти, якщо їх про це просять

6. Пишіть твіти принаймні раз на годину

Якщо Ви хочете отримати більше можливостей для поширення книжки. , то повинні твітити через рівні проміжки часу. Головне — знайти золоту середину, щоб робити це не занадто часто і не надто рідко.

7. Ставте посилання на початку твіту

Статистичні данні запевняють нас, що це справді дієвий інструмент для поширення книжки. Це аргументується тим, що люди швидше помічають посилання і переходять за ним у першу чергу.

Цікаво знати про “писати вільно” та як максимально ефективно використовувати професійні огляди

Джерело:  https://marketer.ua/twitter-challenges-innovations-and-prospects/
Опубліковано:
Зреферувала Марія Глух.

Поширте у соціальних мережах:

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *