“Алжирський щоденник”: Френк Кернс і “Неможливе відрядження” від CBS News


Видра пропонує увазі майбутніх журналістів, видавців та інших людей слова книгу із захопливим і непередбачуваним сюжетом.  Автор Джеральд Девіс представляє читачу безліч розірваних частин головоломки, яка зав’язувалася протягом французько-алжирської війни, а також погляд на стан телевізійної журналістики крізь призму історії.

Автор висвітлює зміст щоденника журналіста Френка Керна, написаного тоді, коли герой жив з алжирськими повстанцями в горах, дивлячись на так званих «партизанів» Алжирської національно-визвольної організації, а також із болем у душі втікаючих арабських іммігрантів.

Джеральд Девіс описав зовсім іншу сторону американської телевізійної журналістики після Другої світової війни, звинувачуючи її в тому, що та відкрито використовувалася як потужна рука пропагандистського впливу на американський уряд. Девіс представляє читачу захоплений погляд на «гальмування» новин у її еволюції.

Автор подає стислу історію життя Кірнса та його важливий внесок у CBS News тоді, коли мережі мали бюро у багатьох містах, таких як Рим, Париж і Каїр, в той час як у змаганнях повідомляли про світові події інші новинні центри, такі як NBC та ABC.

Алжирський Щоденник Девіса є корисним для читання, передусім майбутнім журналістам, і представляє безліч досліджень, які допомагають скласти більш повне уявлення про важливу роль французько-алжирської війни та роль ЗМІ у тодішньому суспільстві.

Джерело: Gerald Davis. Algerian Diary: Frank Kearns & The “Impossible Assignment” For CBS News. Independent Publisher
Опубліковано: дата не вказана.
Зреферував Сергій Гаврилюк.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *