“Алжирський щоденник”: Френк Кернс і “Неможливе відрядження”


Видра пропонує увазі  видавців та інших людей слова “Алжирський Щоденник” із захопливим і непередбачуваним сюжетом.  Автор Джеральд Девіс представляє читачу безліч розірваних частин головоломки, яка зав’язувалася протягом французько-алжирської війни. Також це новий  погляд на стан телевізійної журналістики крізь призму історії.

Автор висвітлює зміст щоденника журналіста Френка Керна, написаного тоді, коли герой жив з алжирськими повстанцями в горах. Він дивився на так званих «партизанів» Алжирської національно-визвольної організації. Спостерігав за  втікаючими арабськими іммігрантами. І все для того, щоб головний герой написав свій “Алжирський Щоденник”.

Джеральд Девіс описав зовсім іншу сторону американської телевізійної журналістики після Другої світової війни. Автор звинуватив її у відкритому користуванні як потужної руки пропагандистського впливу на американський уряд. Девіс представляє читачу захоплений погляд на «гальмування» новин у її еволюції.

Автор подає стислу історію життя Кірнса та його важливий внесок у CBS News тоді, коли мережі мали бюро у багатьох містах, таких як Рим, Париж і Каїр. У той час як у змаганнях повідомляли про світові події інші новинні центри, такі як NBC та ABC.

Алжирський Щоденник Девіса є корисним для читання, передусім майбутнім журналістам, і представляє безліч досліджень, які допомагають скласти більш повне уявлення про важливу роль французько-алжирської війни та роль ЗМІ у тодішньому суспільстві.

Також буде цікаво німецькі бестселери 2017 року

Джерело: Gerald Davis. Algerian Diary: Frank Kearns & The “Impossible Assignment” For CBS News. Independent Publisher
Дата звернення: 30.04.2018.
Зреферував та переклав: Сергій Гаврилюк.

Поширте у соціальних мережах:

1 коментар до ““Алжирський щоденник”: Френк Кернс і “Неможливе відрядження”

  1. Сповіщення: «Злети і падіння Адама та Єви» (The Rise And Fall Of Adam And Eve)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *