Amazon Kindle для поціновувачів манги

Модель Amazon Kindle Manga доступна виключно в Японії, хоча всі меню та інтерфейс мають налаштування англійською мовою. Це єдиний Kindle Paperwhite у світі, який має 32 Гб простору для розміщення ваших електронних книг, манги та колекцій PDF. Програма Kindle Manga Reader має оновлення під назвою Ultra-Fast Skimming. Це забезпечуватиме швидке, захоплююче читання. Крім того, просто натиснувши та утримуючи палець, читачі тепер зможуть швидко прогорнути сім сторінок за секунду.

Є кілька нових варіантів, які доступні виключно на цьому пристрої. Один з них називається «Віртуальна панель», і ця функція дуже схожа на технологію Guided View з Comixology. Він ізолює панелі, тому вам не потрібно прив’язувати та масштабувати кожну сторінку, якщо текст або зображення замалі. Коли ви вмикаєте сторінку, у нижньому правому кутку відображається невелика карта. Це призначено для того, щоб допомогти зорієнтувати користувача на певній сторінці.

Нагадаємо, що Amazon Kindle — пплатформа для читання електронних книг, розроблена компанією Lab126 (належить компанії Amazon.com). Пристрої Kindle мають дисплей на основі технології електронних чорнил (E-Ink), можуть скачувати контент із мережі Amazon Whispernet.

Kindle можна використовувати без персонального комп’ютера, до того ж використання Whispernet безкоштовне. Окрім того, пристрій надає доступ до мережі інтернет. Пристрої Kindle до недавнього часу були доступні тільки в США. З 19 жовтня 2009 року компанія Amazon.com стала постачати пристрої Kindle 2 для міжнародних покупців.

Також буде цікаво вам тріо інноваційних графічних романів.

Джерело: Michael Kozlowski. Amazon Kindle Paperwhite Manga Model Available on Woot. Good e-Reader
Дата звернення: 16.02.2018
Зреферував та переклав: Михайло Пилипчук

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *