Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2019 року

книжки

Уже всьоме Болонський ярмарок дитячої книжки нагородив найкращих видавців року у кожній частині світу.

Болонський ярмарок разом з Асоціацією італійських видавців (Associazione Italiana Editori, AIE) організував цю премію ще у 2013 році. Вона призначена для вшанування «тих видавців, які найбільше відзначилися своєю творчою та видавничою діяльністю за останній рік, демонструючи оригінальність, а також професійні навички».

Отже, найкращі видавці року 2019 року за версією Болонського ярмарку дитячої книжки:

В Африці переможцем є видавництво «Sub-Saharan», яке спеціалізується на дитячих книжках, що стосуються екологічних питань.

В Азії премія присуджується тайванському видавництву «Locus». У ньому друкують пригодницькі книжки, які мають на меті захопити дух «майбутньої культури пригод».

У Європі переможцем стала португальська компанія «Orfeu negro». Це видавництво зосереджує увагу на мистецтві, а саме — на ілюстрованих книжках.

У Північній Америці перемагає канадське видавництво «Comme des géants», що спеціалізується на книжках для немовлят, які відрізняються якістю оповідань, літератури та ілюстраціями.

У Латинській Америці приз цього року належить аргентинському видавництву «Limonero». Досить довгий час тут публікувалися навчальні видання, а після 2014 року — ілюстровані книжки.

В Океанії нагороду отримало австралійське видавництво «Scribble Kids», створене для публікації електронних дитячих книжок.

Джерело: Porter Anderson. Bologna Announces Its 2019 ‘Best Children’s Publishers of the Year’ Awards. Publisher Perspectives.

Опубліковано: 1 квітня 2019 р.

Зреферувала Юлія Жиліна.

Читайте також: Лондонський книжковий ярмарок назвав ілюстратора і поета 2019 року

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2019 року

  1. Сповіщення: Gourmet Gallery на Франкфуртському книжковому ярмарку

  2. Сповіщення: Книжковий чемпіонат світу: відомі фіналісти конкурсу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *