Книжковий чемпіонат світу: відомі фіналісти конкурсу

Заголовки, серед яких “Добрі знамення” Ніла Геймана  (TransWorld), “Гаррі Поттер та  Філософський камінь” Дж. Роулінг (Bloomsbury) боролися у конкурсі “Книжковий чемпіонат світу” Річарда Османа та Уатерстоун (Waterstone), щоб бути названими “кращим романом нашого часу”. 

книжковий-чемпіонат-світу

Конкурс зібрав разом понад 300 000 голосів на перших етапах.

Змагання досі мали понад 300 000 голосів на своїх перших етапах. Групи другого туру відбулися у вівторок (26 вересня), а в середу (27 вересня) відбувся чверть фінал. Чемпіон, оголошений “найкращим романом усіх часів”, буде розкритий сьогодні вночі, у четвер (28 вересня), о 22:00.

Ось останні 32 претендента у змаганні “Книжковий чемпіонат світу”, оголошені 24 вересня. Вони включали “Гаррі Поттера та філософський камінь» Джоан Ролінг та «Янтарний телескоп» Філіпа Пулмана, культову класику «Осина фабрика» Йена Бенкса, «Виверт-22» Джозефа Хеллера і «Над прірвою у житі» Джерома Селінджера. Також змагалася канонічна класика від Джейн Остін, Шарлотти Бронте, Чарльза Діккенса і Джорджа Еліота. «Джейн Ейр» і «Добрі знамення» вибили «Виверт-22» і «Кохану» Тоні Морісон, а «Володар кілець» і «Буремний перевал» скинули «Маленьких жінок» і «Воно» Стівена Кінга. 

Всі втрачені ставки були пожертвувані на благодійність The Book Trust. Вибране – “Вбити пересмішника» (EVS), “Володар кілець” (5/2) та “Над прірвою у житі” (12-1). 

Письменник та представник пресконференції BBC One Річард Осман, який розпочав конкурс, передбачив, що “це буде бійня”, додавши:

Зрештою, 92% людей будуть обурені переможцем… сподіваємось”. Любителі книжок можуть залучитись, дотримуючись каналу @Waterstones Twitter.

Якщо вас цікавить ця тема, радимо також прочитати такі наші матеріали:

Джерело: World Cup of Books final draws near. The Independent Publisher Magazine 
Дата звернення: 28.09.2017
Переклала та зреферувала: Анастасія Цапко

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *