Обкладинка книжки від скульптора для Маргарет Етвуд

Маргарет Етвуд – канадська феміністська письменниця, літературна критикиня, активістка захисту довкілля. Насамперед відома як авторка роману-антиутопії «Оповідь служниці» (1985) про репродуктивне насильство у постапокаліптичній Америці, що став культовим для фемінізму. Лауреатка Букерівської премії-2019. Нещодавно вийшла у світ її перша за десять років збірка віршів, яка одразу ж привернула увагу не тільки читачів, а ще й дизайнерів і скульпторів. Дизайн обкладинки, розміщеної 16 квітня у соціальних мережах, був розроблений британською скульпторкою Кейт Маккгвайр, яка відома тим, що використовує у своїх роботах природні матеріали, насамперед листя, траву та шишки.

Маккгвайр захоплюється і птахами, і в новій обкладинці видно: назва книги та ім’я автора розташовані серед блакитного пір’я.

Книжка вийшла у світ ще 10 листопада, і чимало критиків оцінюють її як «чисте задоволення». Анотація книжки не залишить байдужим нікого: «Так само як і повороти, рухливі та мудрі вірші, зібрані в «Dearly». Не лише обкладинка, а й вірші поетеси чіпляють за живе. Вони про початок і кінець, старіння та повернення назад, а також про подарунки долі та нові шанси. Вірші досліджують тіло та розум у підлітковому віці, а також повсякденні предмети та ритуали, які вбудовують нас у сьогодення. Перевертні, сирени та мрії з’являються так само, як і різні форми життя нашого пошкодженого середовища».

Чимало закордонних видавництв вже придбали права на книжку, а Penguin Random House Canada поряд із друкованою випускатиме й аудіокнигу, яку озвучує сама авторка.

Маргарет Етвуд - обкладинка від скульптора
Маргарет Етвуд

Шалений успіх прийшов до авторки після випуску книги «Заповіти». Це був найшвидший продаж художньої книжки в обкладинці за чотири роки, який змістив 103 000 одиниць за перший тиждень, і до 22 березня 2020 року було продано 336 275 примірників у твердій обкладинці за 4,4 мільйона фунтів. Сподіваємось, що на «Dearly» чекає не менш успішний шлях.

Обкладинка від скульптура інновація, яка розкриває унікальну можливість мистецтв синтезуватися. Митцем може бути кожен із нас. Головне знати, як не нашкодити майбутньому обличчю книжки.

Джерело: https://www.thebookseller.com/news/margaret-atwoods-dearly-cover-revealed-vintage-1200475#

Дата звернення: 17. 04. 20

Зреферувала Анастасія Кузнецова

Фото: https://pixabay.com/ru/

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Обкладинка книжки від скульптора для Маргарет Етвуд

  1. Сповіщення: Дитяче читання: як видавці впливають на їхній вибір

  2. Сповіщення: Блокчейн у видавничій справі: інновація або руйнування?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *