Дитячий детектив від HarperCollins Publishers

Видавництво «HarperCollins Publishers» придбало сім титулів про дитину детектива британського письменника Ендрю Кловер та  ілюстратора  Ральфа Лазара.

Гарріет Вілсон, головний редактор  видавництва «HarperCollins» Великобританії, придбав світові права на “Заокеанську мрію” від «Sam Copeland at Rogers», «Coleridge and White».   Історія про дев’ятирічного детектива у великому стилі Шерлока Холмса орієнтована на читачів у віці від 8-12 років. Головний персонаж  кращий детектив у місті, який має спільників Касіді Каллахан, Уілкінс Велькін. Серія  «вийде у світ» в 2018 році, яка складається з трьох книг. Сторінка в мережі Facebook, присвячена герою, була створена у 2017 році та має вже більше 118,000 читачів.

Кловер та Лазар зустрілися, коли вони були сусідами у Лондоні. Кловер  комік, актор і письменник, Лазар – південноафриканський ілюстратор, мешкає у Каліфорнії.
Вілсон сказав: «Рорі – детектив в грандіозному стилі Шерлока Холмса, який знищує злочинність через пінг-понг, гойдалки і батут – смішно та оригінально».

Джерело: Heloise Wood. HarperCollins signs seven book deal starring child detective. Thebookseller.com
Опубліковано: 03 жовтня 2017 р.
Зреферувала  Дарія Попова

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *