«Як мами люблять своїх дітей» — книга про таких різних мам

У яскравих колажах ілюстраторка Петерсон використовує текстурний папір та ніби надряпані кольорові акценти. Вони доповнюють вінтажні чорно–білі фотографії жінок та їх дітей. Мами можуть бути різні: темношкірі й білі, худі й повні, жительки великих міст і сільських місцевостей – вони готують, керують літаками й продають морозиво. Але врешті їх об’єднує одне – вони люблять своїх дітей.

Фітцджеральд пише простою мовою, але в комбінації з ілюстраціями Петерсон її слова набувають надзвичайної сили. «Мами використовують своє тіло, щоб піклуватися про дітей», – пише вона поряд з фотокарткою, де матір годує дитину. Вона порушує тему жіночих професій, які зазвичай засуджують і називають табуйованими: «Деякі мами всю ніч танцюють на високих підборах. Це теж нелегка робота», ­– пише Юніпер. «How Mamas Love Their Babies» називають першою ілюстрованою книжкою, де показується працівник секс–індустрії.

У книжці проведено паралелі між тим, чим жінки займаються на роботі. Від прибирання чужих осель до медичної сфери – й роботою мами, яку вони щодня виконують вдома. «Ця книжка змінює наше вузьке сприйняття того, який вигляд повинна мати мама, що вона повинна робити і як піклуватися про дитину», – каже активістка Сара Софі Флікер у прес–релізі.

Розважайте малят цікавими книжками, а як надихнути підлітків, читайте у нашому матеріалі.

Джерело: How Mamas Love Their Babies. Publishersweekly.
Дата звернення: 13 лютого 2018 р.
Переклала та зреферувала: Тетяна Легкобит.

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “«Як мами люблять своїх дітей» — книга про таких різних мам

  1. Сповіщення: «Вони помруть опівночі»: роман Адама Сільвери

  2. Сповіщення: Артбуки осені 2017, що заслуговують на вашу увагу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *