Як написати книгу?

написати книгу

Якщо Ви самостійний видавець, або просто коли-небудь намагалися написати книгу, то, можливо, у Вас були моменти, коли Ви дивились на чисту сторінку протягом декількох годин і нічого не писали. Це нормально, написання книги — важка робота.

П’ять цікавих та корисних порад, які допоможуть написати книгу:

  1. Визначіться з жанром Вашої майбутньої книги й прочитайте не менше 10 популярних книг цієї тематики.
  2. Визначіться, від чийого імені Ви будете писати книгу.
  3. Продумайте сюжет до деталей. Визначтеся з персонажами, подумайте про їх психологічний тип і почитайте про особливості поведінки Ваших персонажів при сформованих ситуаціях. Для цього радимо почитати книги з психології, поспілкуватися зі знайомими, які, на Вашу думку, нагадують когось із персонажів.
  4. Подбайте про деталі. Намагайтеся описувати не тільки людей та їхні стосунки, але й місця, де вони бувають, і їжу, яку їдять, всі аромати, запахи та так далі. Це створить особливу атмосферу при прочитанні Вашої книги — читач буде в захваті й повністю зануриться у Ваш вигаданий світ!
  5. Починайте з малого. Одна-дві сторінки на день — це кращий варіант для автора-початківця. Ви можете дати почитати перші заготовки близьким Вам людям, нехай вони дадуть свою рецензію з відгуками та зауваженнями.

А також корисні поради щодо планування свого часу під час написання книги:

Ведіть щоденник або календар. Він розрахує ваші цілі на день/тиждень. Напишіть, скільки сторінок Ви хочете написати за окремий проміжок часу.

Розробіть звичку писати. Вмовляйте себе писати в один і той самий час щодня. Це незабаром стане звичкою, яка допоможе вам у написанні книги. Візьміть це собі за звичку. Можливо, так Ви виробите власний стиль шляхом написання великих обсягів матеріалу за короткий проміжок часу. Ця порада може підійти не всім, але спробувати варто.

Окресліть межі. Розробіть основний напрям вашої історії. Він триматиме вас на шляху та організовуватиме ваші ідеї, спрямовуватиме їх у потрібне річище.

Є відео, в якому описано лайфхаки про те, як писати до 1500 слів на годину:

https://www.youtube.com/watch?v=K2VtLfr4oeU

Головне, що варто розуміти тим, хто починає писати книгу — на Вас чекає новий досвід, цікаві ситуації, незабутні моменти осяяння та перші успіхи у цій царині. Головне — не зупинятися.

Джерело: Eshley Emma. Book Marketing: How to Strategically Market Your Book for More Sales. Selfpublishingschool.com.

Опубліковано: 16 грудня 2018 р.
Зреферувала Олександра Кривко.

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Як написати книгу?

  1. Сповіщення: Успішний автор самвидаву — реально чи примарно?

  2. Сповіщення: Заробити на самвидаві: історія карколомної ідеї Адама Крофта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *