Illustrate Your Point. Лондонський книжковий ярмарок.

Illustrate Your Point

Лондонський книжковий ярмарок у лютому назвав переможця-ілюстратора програми Illustrate Your Point цього року Девіда МакКі. Це автор 26 історій дитячої книжки «Елмер — слон в клітиночку» («Elmer the Patchwork Elephant»), які перекладені понад 50 мовами. Цього року серії виповнюється 30 років з першого опублікування в англійському видавництві «Anderssen Press». Продаж видань перевищує 10 мільйонів у всьому світу.

Illustrate Your Point

Елмер є частиною серії ярмарку Illustrate Your Point, важливою складовою серії Орна О’Браєна з понад 200 семінарів Insight. Це угруповання програм зосереджена на цінності та викликах того, що демонструють ілюстратори в галузі, і проводиться на різних майданчиках в Лондоні Olympia. Доповідачами серіалу є Сеара Еліот, Джек Сміт, Ніко Тейлор, Сюзанна Дін та Кріс Харві

Джекс Томас, директорка Лондонського книжкового ярмарку, зазначає: «Удруге програма «Illustrate Your Point» є дуже особливою частиною книжкового ярмарку, а 2019 рік пророкує ще дивовижніші події, які демонструють важливість ілюстрації та дизайну в видавничій індустрії».

Поетом ярмарку став Реймонд Антробус, чиї роботи набувають шаленого успіху і відзнак. У підготовленій заяві Антробус каже: «Я сподіваюся, що моя присутність оживляє і захищає поезію, а також доводить, що це форма мистецтва, яка живе і на сторінці, і поза нею серед читачів молодших чи старших».

Антробус — один з найперспективніших молодих поетів Великої Британії, один з перших магістрів мистецтв Університету Голдсміт.

Джерело: Porter Anderson. London Book Fair Designates its Official 2019 Illustrator and Poet. Publishing Perspectives.

Опубліковано: 8 лютого 2019 р.
Зреферувала Юлія Жиліна.

Поширте у соціальних мережах:

2 коментаря до “Illustrate Your Point. Лондонський книжковий ярмарок.

  1. Сповіщення: На міжнародній книжковій виставці в Гвадалахарі

  2. Сповіщення: Міжнародна книжкова організація у Великобританії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *