Міжнародна книжкова організація у Великобританії відкриває кампанію «Нові світи через книги»

У наступні два тижні британська міжнародна книжкова організація випустить подальші внески авторів, включаючи Серрі Бернелл, Кетрін Рунделл та Холлі Смайл.

Дитячий автор Дам Вілсон один з тих, хто розповсюджує анекдоти про книги, що мали на іхнє життя великий вплив у підтримку цього проекту.

“Я прочитав “Захоплення замку Доді Смітом, коли мені було одинадцять”, — каже Вілсон. “Я був підключений з першого блискучого параграфу. Я знайшов те, як хотів би писати.”

У наступні два тижні британська благодійна організація випустить подальші внески авторів, включаючи Серрі Бернелл, Кетрін Рунделл та Холлі Смайл.

Перший зарубіжний внесок у кампанію походить від 9–річної сирійської біженки Шайми, який на даний час має притулок у Лівані.

Шейма читає книги, що надаються Book Aid International в місцевій бібліотеці, якою керує громадська організація “Юсуор Сірія”, і поділилася своїми думками про те, як книги допомагають їй втекти в інший світ: “Я люблю школу, — пише вона, — і мені подобається коли вчитель забирає нас до бібліотеки для читання. Я забуваю про війну і про те, що я живу в наметі. Я можу дізнатися про світ”.

Book Aid International — провідна міжнародна благодійна організація з благодійних пожертвувань та розвитку бібліотек Великобританії. Мета — надіслати мільйони нових книг у громади у частинах світу, де люди не мають доступу до книг.

Благодійна організація оцінює, що книги, які вона надає, отримають 24 мільйонів людей щорічно.

Крім того, компанія Book Aid International проводить проекти, які розбудовують потенціал бібліотекарів та вчителів для підтримки людей та громад.

Всесвітній день книги призначений ЮНЕСКО як всесвітнє святкування книжок та читання, і відзначається в більш ніж 100 країнах світу. Програма — це партнерство видавців, книгорозповсюджувачів та зацікавлених сторін, які працюють разом для просування книг та читання для особистого збагачення та задоволення всіх.

Головна мета Всесвітнього дня книги у Великобританії та Ірландії — заохотити дітей отримувати задоволення від книг та читання, надаючи їм можливість самостійно створювати книгу.

Читайте далі: Illustrate Your Point. Лондонський книжковий ярмарок.

Джерело: Porter Anderson. The UK’s Book Aid International Opens ‘New Worlds Through Books’ Campaign. Publishing Perspectives.
Дата звернення: 14 лютого 2018 р.
Переклав та зреферував: Ігор Деревльов.

Поширте у соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *